USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Z pamiętnika Admirała Kirka
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  »» 
Autor Wiadomość
Madame Picard
Moderator
#61 - Wysłana: 26 Sty 2011 16:46:10
mozg_kl2:
Zreszta skłądałem stosowny niosek który w tajemnicznych okolicznościach znikł

Kiedy, gdzie? Pierwsze słyszę...
Jeśli chcesz taki wniosek postawić, to powinieneś to zrobić w topiku o banach i ustalić z Q__ lub Jurgenem zasady i czas głosowania.

mozg_kl2:
Póżniej wychodzą takie kwiatki, że junior adminem zostaje ktos pokroju Evivy.

O tym, kto jest, a kto nie jest junior adminem decyduje tylko i wyłącznie Kai.
Eviva
Użytkownik
#62 - Wysłana: 26 Sty 2011 17:30:14
Madame Picard:
mozg_kl2:
Póżniej wychodzą takie kwiatki, że junior adminem zostaje ktos pokroju Evivy.

O tym, kto jest, a kto nie jest junior adminem decyduje tylko i wyłącznie Kai.

Hmmm.. Eviva zła, tak? Proszę Cię zatem, mój słodki móżdżku-po-polsku, załóż stosowny temat i poddaj pod głosowanie. Jeśli większość zdecyduje, że nie powinnam miec uprawnień junior-admina, nigdy więcej z nich nie skorzystam. Dla Twej wiadomości - i tak ma się z nich tylko mase roboty i złośliwości od ludków pokroju Ciebie.
Madame Picard
Moderator
#63 - Wysłana: 26 Sty 2011 18:00:11
Eviva:
Jeśli większość zdecyduje, że nie powinnam miec uprawnień junior-admina,

Przecież takie głosowanie już było i większość o tym zdecydowała... A i tak, jak się okazuje, w tych sprawach decyzja należy wyłącznie do Kais.
Eviva
Użytkownik
#64 - Wysłana: 26 Sty 2011 18:02:08
Madame Picard

Decyzja techniczna tak. Ale decyzja osobista to inna broszka. to jak z giwerą - mogę mieć, ale nie muszę używać.
A głosowanie zawsze można powtórzyć, jeśli to ma ulżyć mózgowi w jego nienawiści.
Madame Picard
Moderator
#65 - Wysłana: 26 Sty 2011 18:12:23
Eviva

Ale po co? Przecież było już głosowanie i była decyzja: ban - nie, odebranie uprawnień admina - tak, i nic się nie zmieniło, bo, jak się okazało, to Kai decyduje o admiństwie, nie forumowicze. A skoro nie mamy wpływu na obsadę stanowisk adminów, to nie wiem, po co robić w tej sprawie kolejne głosowanie .
Eviva
Użytkownik
#66 - Wysłana: 26 Sty 2011 18:14:43
Madame Picard

Czyli większość nie chce mego adminowania? Bene. Mnie tam rybka. Radźcie sobie sami.
Elaan
Użytkownik
#67 - Wysłana: 26 Sty 2011 20:08:54
Eviva:
załóż stosowny temat i poddaj pod głosowanie. Jeśli większość zdecyduje, że nie powinnam miec uprawnień junior-admina, nigdy więcej z nich nie skorzystam.

Myślę , że jeśli mozg_kl2: chce odebrania Evivie funkcji junior-admina to tak powinien zrobić , nie uciekając się do dalszych utarczek słownych - chyba , że tylko o to tu chodzi .

Eviva:
Czyli większość nie chce mego adminowania? Bene. Mnie tam rybka. Radźcie sobie sami.

Spokojnie , Evivo ! Masz do tego prawo , ale Takiej decyzji nie powinnaś podejmować we wzburzeniu , a zwłaszcza pod niczyją presją !

Jesteśmy społecznością i jedynie głosowanie , poparte decyzją Kai`a jako admina powinno to rozstrzygać .
Madame Picard
Moderator
#68 - Wysłana: 26 Sty 2011 20:24:17
Elaan:
jedynie głosowanie , poparte decyzją Kai`a jako admina powinno to rozstrzygać

Powtarzam jeszcze raz: to głosowanie już było:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=1&topic=1579&page=10#msg189371
tyle, że Kai nie poparł naszej decyzji.
Eviva
Użytkownik
#69 - Wysłana: 26 Sty 2011 20:28:41 - Edytowany przez: Eviva
Elaan

Jestem spokojna jak świstak w styczniu, kochanie . Słyszałaś Moderatorkę, Elaan - większość mnie nie chce na tej posadzie, zatem po prostu przestaje newsować, co da mi i więcej czasu, i święty spokój. Jak powiedziała Krzysia do Wołodyjowskiego:
- Skoro mój siostrzany afekt dla waćpana nicpotem, to go ukryję.

Czyli: KONIEC Z (*****) OD CZARNEJ ROBOTY.

Możecie już odkorkować szampany.
Q__
Moderator
#70 - Wysłana: 19 Cze 2011 19:47:05 - Edytowany przez: Q__
Elaan

Elaan:
Otrzymałem imię James , ponieważ było to zarówno imię ukochanego brata mego ojca , jak i pierwszej miłości mej matki .

Bardzo ładny przekład, ale tego się czepnę. "First love instructor" z oryginału to nie "pierwsza miłośc", a dowód na to jak bardzo zrewolucjonizowała się moralność seksualna w UFP w stosunku do obecnych czasów. Nie ma co tego "zamiatać pod dywan".

mozg_kl2
Jurgen
Madame Picard

Sądzę, że jeśli uznacie wnioski o bany ze stycznia za aktualne mozemy się tym zająć z opóźnieniem. (Byłby to może mało zręczny precedens, ale porzundek musi być.) Z tego co widzę zagrozeni byli mozg_kl2 i Eviva. Ktoś jeszcze?
Eviva
Użytkownik
#71 - Wysłana: 19 Cze 2011 19:56:45
Q__

Wiesz co? Wywal mnie raz a dobrze i będzie spoko. Tylko jeśli usuniecie i mnie, i mózga, to kogo będziecie się, czepiać?
Q__
Moderator
#72 - Wysłana: 19 Cze 2011 19:59:25 - Edytowany przez: Q__
Eviva

Nie rób sprawy osobistej z "urzędowej". Ktokolwiek zawinił powinien ponieść konsekwencje i tyle.

Teraz jest tylko pytanie (nie do Ciebie, a do moich współ-Modów) czy ma sens karać z takim opóźnieniem, bo co do samego kalibru przewin, to Jurgen ma rację, że rozrabialiście tu jak przysłowiowe pijane króliki. W pełni zgadzam się z tym co napisał odnośnie tego, że pewne wypowiedzi tu kwalifikowały się do bana "z automatu".
Eviva
Użytkownik
#73 - Wysłana: 19 Cze 2011 20:02:18
Q__

Więc najpierw dobrze zbadaj, kto zawinił i w czym. Masz tendencję do zwalania wszystkiego na jedną osobę - tę, co jest akurat pod ręką.
Q__
Moderator
#74 - Wysłana: 19 Cze 2011 20:03:46
Eviva

Eviva:
Więc najpierw dobrze zbadaj, kto zawinił i w czym.

Zbadałem, vide to co doedytowałem powyżej, gdy odpisywałaś. A pod ręką to mam akurat mysz od komputera .
Eviva
Użytkownik
#75 - Wysłana: 19 Cze 2011 20:05:57 - Edytowany przez: Eviva
Q__

No więc? Co ja takiego znów zrobiłam?
Oczywiście ci, którzy obrażali mnie, są niewinni?
Q__
Moderator
#76 - Wysłana: 19 Cze 2011 20:08:44
Eviva

Eviva:
Oczywiście ci, którzy obrażali mnie, są niewinni?

Wiesz dobrze, że na zaczepki należy nie odpowiadać (zasada "Niekarmienia..." itd.), natomiast jeśli przekraczają pewien poziom należy po prostu zwrócić uwagę któregoś z modów.
Eviva
Użytkownik
#77 - Wysłana: 19 Cze 2011 20:14:05 - Edytowany przez: Eviva
Q__

Ja nie donoszę.
A Ty jak zwykle stosujesz wybiórczą sprawiedliwość. Czemu jeszcze mnie to dziwi, sama nie wiem.
Q__
Moderator
#78 - Wysłana: 19 Cze 2011 20:19:06 - Edytowany przez: Q__
Eviva

Eviva:
Ja nie donoszę.

Cierp tedy w milczeniu, albo flejmuj, ale w "Co myślimy o...".

Eviva:
A Ty jak zwykle stosujesz wybiórczą sprawiedliwość.

Zastanawiające, że oskarżają mnie o to obie strony sporu. Hmmm...
Doctor_Who
Użytkownik
#79 - Wysłana: 19 Cze 2011 20:40:19
Q__

No offence, ale czy konieczne było wkładanie swojego ostrza w zabliźnione rany, hę?
IDIC
Użytkownik
#80 - Wysłana: 19 Cze 2011 20:44:48
Q__:
Sądzę, że jeśli uznacie wnioski o bany ze stycznia za aktualne mozemy się tym zająć z opóźnieniem. (Byłby to może mało zręczny precedens, ale porzundek musi być.) Z tego co widzę zagrozeni byli mozg_kl2 i Eviva. Ktoś jeszcze?

Q__
uprzejmie donoszę, że ja
formalny wniosek o bana dla mnie oraz - sorry za donos - usera mozg_kl2 został postawiony w kwietniu przez usera RaulC
wklejam adres wątku, żeby oszczędzić Ci szukania: http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=1&topic=1579&page=19#msg218118
naturalnie cierpliwie poczekam aż uporasz się ze sprawą wniosków ze stycznia
ostatecznie jakiś porządek musi być
chociażby chronologiczny
Q__
Moderator
#81 - Wysłana: 19 Cze 2011 21:16:39 - Edytowany przez: Q__
Doctor_Who

Doctor_Who:
ale czy konieczne było wkładanie swojego ostrza w zabliźnione rany, hę?

Nic w nic nie wkładalem. Pytalem tylko współ-Modów - jako formalista - co robimy z postawionymi wówczas wnioskami. Rozważamy z opóźnieniem czy stosujemy "grubą kreskę" (co - być może - byłoby nawet wskazane zważywszy na to, że atmosfera na forum zdaje się wracać do normy w końcu).
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#82 - Wysłana: 19 Cze 2011 21:39:39
Q__

Q__:
Pytalem tylko współ-Modów - jako formalista -

Q__:
" (co - być może - byłoby nawet wskazane zważywszy na to, że atmosfera na forum zdaje się wracać do normy w końcu)

Ale czy te czynności muszą byc jawne?
Doctor_Who
Użytkownik
#83 - Wysłana: 19 Cze 2011 21:45:08
Q__

Q__:
co - być może - byłoby nawet wskazane zważywszy na to, że atmosfera na forum zdaje się wracać do normy w końcu

Sam sobie poniekąd odpowiedziałeś na swoje pytanie. A więc, czy było ono konieczne ? Ja milczę i na dobrą sprawę Elaan powinna wszystkich z tego tematu przegonić niczym leśniczy Niemców i partyzantów z lasu w wiadomej anegdocie...
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#84 - Wysłana: 19 Cze 2011 21:46:29
Doctor_Who

Oraz wywalic do smieci niepotrzebne posty (w tym Mój)
Q__
Moderator
#85 - Wysłana: 19 Cze 2011 21:53:06
FederacyjneMSZ

FederacyjneMSZ:
Ale czy te czynności muszą byc jawne?

Tak. To kiedyś przegłosowaliśmy. Sprawy forumowe załatwiamy na forum.
mozg_kl2
Użytkownik
#86 - Wysłana: 19 Cze 2011 21:55:33
Q__:
mozg_kl2
Jurgen
Madame Picard

Sądzę, że jeśli uznacie wnioski o bany ze stycznia za aktualne mozemy się tym zająć z opóźnieniem. (Byłby to może mało zręczny precedens, ale porzundek musi być.) Z tego co widzę zagrozeni byli mozg_kl2 i Eviva. Ktoś jeszcze?

Wybacz, żę to powiem, ale nie potrzebnie szukasz dymu. Sprawa jest stara jak cholera. Mamy koniec czerwca, a bedziemy banować za styczeń. C'mon.
Q__
Moderator
#87 - Wysłana: 19 Cze 2011 22:11:05
Eviva
mozg_kl2

No, skoro obie strony sporu mają sprawę za niebyłą, chyba i mnie (o ile Madame Picard ani Jurgen nie wyrażą sprzeciwu) przyjdzie za taką ją uznać. Zwłaszcza, że moderacja jest u nas od zawsze wtórna wobec autoregulacji, która najwyraźniej zadziałała przez te (niepełne) pół roku.
mozg_kl2
Użytkownik
#88 - Wysłana: 20 Cze 2011 07:49:25
Q__

Powiedziałem już raz to kiedyś, powiem i drugi. Moderator powinien wiedzieć kiedy warto ingerować a kiedy powinien odpuścić. ja oczekiwałem działąń z Waszej strony wtedy, a nie teraz jak sprawa sie rozeszła. Make peace not ban.
Jurgen
Moderator
#89 - Wysłana: 20 Cze 2011 09:20:31
Q__

Ja sądzę, że obecnie nie ma już ani potrzeby, ani też sensu jakieś roztrząsanie starych spraw. Zwłaszcza takich, o których sporo osób już zapomniało.

PS No i wtedy można byłoby całą tę dyskusję wyciąć.
Elaan
Użytkownik
#90 - Wysłana: 20 Cze 2011 10:02:36 - Edytowany przez: Elaan
Doctor_Who:
na dobrą sprawę Elaan powinna wszystkich z tego tematu przegonić niczym leśniczy Niemców i partyzantów z lasu w wiadomej anegdocie...

Nie zamierzam nikogo z tego tematu przeganiać , pod warunkiem , że pisze na temat ST , Kirka lub mojego nieudolnego przekładu .
Wtedy byłam zbyt świeżym użytkownikiem na forum , by zorientować się co właściwie powinnam zrobić .

Q__

Nie widzę jednak sensu w rozdrapywaniu przez Szanowną Moderację starych ran , choć być może nie powinnam się na ten temat mądrzyć , gdyż nie byłam bezpośrednio stroną w tej sprawie .

Co do przekładu
Q__:
"First love instructor"

, postąpiłam zgodnie z radą Karola Olgierda Borchardta : " ... pisz tak , żeby było ładnie ... "
Choć , być może masz rację i powinnam to zmienić . Zastanowię się .
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  »» 
USS Phoenix forum / Świat Star Treka / Z pamiętnika Admirała Kirka

 
Wygenerowane przez miniBB®


© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!