USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / "This is about saving the future of humanity!"
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  116  117  118  119  120  »» 
Autor Wiadomość
MarcinK
Użytkownik
#91 - Wysłana: 12 Maj 2014 07:17:04
Mav:
Jest zasadnicza różnica - do gry przerzucasz część siebie, a w przypadku filmu jesteś obserwatorem.

Dodatkowo gry jeszcze pozwalają w jakiś sposób rozładować napięcie, więc jak naoglądam się filmów z Rambo a potem wyrżnę pół miasta w GTA to nie mam ochoty demolować przystanków autobusowych.

Q__:
by jakiś miłośnik "Bondów" postanowił zaliczać panienki jak jego idol 007...

Q__
Ja słyszałem

Q__:
Może wynikać to z tego, że oglądając film/serial masz czas na podziwianie bohatera. Grając stajesz na głowie by przeżył.

To zależy od gry. W GTA San Andreas dużo czasu spędzało się na kreowaniu wyglądu postaci- ciuchy, fryzjer, tatuaże, pakernia etc. Chociaż racja w czasach największej świetności GTA:SA raczej nikt nie ubierał się jak ekipa z Grove Street (chociaż ja ostatnio zaczynam trochę upodabniać się do Big Smoke ).
Q__
Moderator
#92 - Wysłana: 12 Maj 2014 13:08:17 - Edytowany przez: Q__
MarcinK

MarcinK:
Ja słyszałem

A jest to istotna statystycznie próbka populacji?

MarcinK:
chociaż ja ostatnio zaczynam trochę upodabniać się do Big Smoke

Niech zgadnę: skóra Ci ciemnieje? Mam nadzieję, że nie jesteś rasistą, bo jeszcze byś skończył jak ten ze Spawna*:
http://spawn.wikia.com/wiki/Judge_Zachery_Missen

* odwołałem się doń choć Bradbury z opowiadaniem "The Handler" był pierwszy:
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/ColorMe Black

ps. Jeszcze a'propos:
http://gta.wikia.com/Big_Smoke
Mav
Użytkownik
#93 - Wysłana: 12 Maj 2014 22:38:09 - Edytowany przez: Mav
Donatan (ten od Cleo: My Słowianie) wypowiedział się na temat tej całej afery brodatą kobietą. Podoba mi się ta część jego wypowiedzi:

Wszyscy mówią o tolerancji dla mniejszości seksualnych itd...ale coraz częściej jest tak że te mniejszości zaczynają się czuć jak większość. Występ Cleo i naszych dziewczyn spotkał się z dyskryminacją, oskarżeniami ( głupimi ) i finalnie nieuczciwym potraktowaniem w punktacji. Ja jestem w miarę tolerancyjny nie mam nic do gejów, lesbijek ( do nich szczególnie nic nie mam ) transwestytów - każdy robi to co lubi i jest jaki chce być...ale przecież nie doprowadzajmy do sytuacji że hetero mają się wstydzić być sobą! Znajdźmy złoty środek bo inaczej wyginiemy przez skrajności w głupocie - pisze producent.

Zgadzam się, mam podobne odczucia od dłuższego czasu.
Dathon
Użytkownik
#94 - Wysłana: 12 Maj 2014 23:50:47 - Edytowany przez: Dathon
Dokładanie ideologii do porażki słabej piosenki, Panie Mav.

Cwane zreszto, że kużden jeden tera za uciskaną mniejszość kce być.
Mav
Użytkownik
#95 - Wysłana: 13 Maj 2014 00:28:31 - Edytowany przez: Mav
Dathon:
Dokładanie ideologii do porażki słabej piosenki, Panie Mav.

Cwane zreszto, że kużden jeden tera za uciskaną mniejszość kce być.

Nie chodzi o piosenkę ani miejsce, a o to, że kobieta z brodą jest noszona na rękach, a występ z seksownymi dziewczynami traktowany w kategoriach zacofanego zła, patologii, uwstecznienia wspaniałej kultury Europy 21 wieku.

Skoro może sobie być kobieta z brodą, to i ja chce się cieszyć występem pięknych dziewczyn w ładnych strojach, w rozrywkowej piosence, nie będąc przy tym nazywanym zacofanym, zboczonym, seksistą.
Q__
Moderator
#96 - Wysłana: 13 Maj 2014 11:49:22
Mav

Mav:
to i ja chce się cieszyć występem pięknych dziewczyn w ładnych strojach, w rozrywkowej piosence, nie będąc przy tym nazywanym zacofanym, zboczonym, seksistą.

Podstaw chłopców pod dziewczyny i zmień dwa skrajne epitety, a zrozumiesz z czym od wieków zmagają się geje.
Mav
Użytkownik
#97 - Wysłana: 14 Maj 2014 02:25:34 - Edytowany przez: Mav
Q__:
Znaczy: aktorzy i kabareciarze nie starają się błyszczeć?

Trochę wyrwanę z kontekstu (oj, jak ja tego nie lubię). Kabareciarze chcą być jak najśmiesznejsze, to oczywiste. Chodzi jednak o to, że świat się złapał na absurdalnie tanią zagrywkę - na faceta z brodą ubranego jak kobieta. Logiczne, że reszta uczestników raczej trzymała sie normalnego kanonu estetyki i że kobieta z brodą będzie się wyróżniać. I dlategą należało potraktować to jako zwykły, mało estetyczny wybryk, a nie robić z tegi sensacji, poklaskiwać i podpinać pod wielką walkę z niesprawiedliwością na świecie. Z tego się śmieje. I dlatego napisałem "baba z brodą", czyli w takiej szyderczej formię, bo to tandetny, tani pomysł na zabłyśnięcie. I jak sie okazało skuteczny, bo świat łyknął to jak młody pelikan. I będzie mi ktoś pisal, że jestem zacofany, 70 lat za Europą, bo się z tego śmieje, nie rozumiem, nie doceniam

Q__:
Zaraz... Czy świat lepszy dla tzw. crossderserów i kobiet z brodą nie będzie światem lepszym dla nich?

Zaraz.. Czy świat rządzony przez nazistowskie Niemcy, nie będzie lepszy dla nazistów?

Q__:
Podstaw chłopców pod dziewczyny i zmień dwa skrajne epitety, a zrozumiesz z czym od wieków zmagają się geje

Aha, czyli jeśli ojciec by mnie bił, to ja swoje dzieci też powinienem bić, żeby wiedziały jak się czułem? Takie rozmowanie teraz podałeś Atakowanie heteroseksualnego środowiska przy każdej okazji, to nie jest sposób na rozwiązanie problemu nietolerancji.

Edit: chodzi mi o to, że może być tak, że hereroseksualne klimaty, jak występ Cleo, zaczynają być uważane za coś złego i ludziom, którym się to podoba się ubliża, natomiast gejowska wersja Cleo, byłaby uważana za coś dobrego, bo dotyczyła by mniejszości, która ma także prawo do takiej rozrywki. Zarówno hetero jak i homo powinni byc równo traktowani. Homo wersja Cleo byłaby ok? No to i hetero wersja Cleo musi być ok. Skoro jednak występ Cleo jest seksistowski, to taki sam w wersji homo, trzeba by nazwać "pedalskim", taka prawda, inaczej mamy do czynienia z czystą hipokryzją.
Q__
Moderator
#98 - Wysłana: 14 Maj 2014 02:58:38 - Edytowany przez: Q__
Mav

Mav:
Logiczne, że reszta uczestników raczej trzymała sie normalnego kanonu estetyki

Zaraz: czy istnieje coś takiego jak obiektywna estetyka? I czy to było takie nieestetyczne skoro tyle osob z przekonania na to zagłosowało?

Mav:
I jak sie okazało skuteczny, bo świat łyknął to jak młody pelikan.

I jak się okazało skuteczny bardziej niż myślisz, bo kolejny dzień to przeżywasz.

Mav:
I będzie mi ktoś pisal, że jestem zacofany, 70 lat za Europą, bo się z tego śmieje, nie rozumiem, nie doceniam

A pomyślałeś, że może mieć rację?

(Nie żebym się zaraz przejmował opiniami z serwisów na poziomie +/- "Pani domu".)

Mav:
Zaraz.. Czy świat rządzony przez nazistowskie Niemcy, nie będzie lepszy dla nazistów?

Primo: wiesz, że kto dokona reductio ad Hitleri zwyczajowo przegrywa debatę?
Secundo: system nazistowski też miał swoje plusy, co tu kryć:
http://listverse.com/2011/01/31/top-10-things-the- nazis-got-right/
Pytanie każdorazowo o bilans. Mówiąc o nim dodać warto, że osoby o skłonnościach do crossdresingu i kobiety z brodą nikogo - jako grupy - nie krzywdzą, czego o nazistach powiedzieć nie sposób. (W wymiarze jednostkowym może być już różnie i pewnie przywołasz transwestytę J. Edgara Hoovera i - prawdopodobnie - transseksualistę Heliogabala.)

Mav:
Aha, czyli jeśli ojciec by mnie bił, to ja swoje dzieci też powinienem bić, żeby wiedziały jak się czułem? Takie rozmowanie teraz podałeś

Nie. Powiedziałem raczej, że jeśli czujesz się zbity (niekoniecznie zasadnie, IMO), to łatwiej zrozumiesz tych, których bito.

Mav:
Atakowanie heteroseksualnego środowiska przy każdej okazji, to nie jest sposób na rozwiązanie problemu nietolerancji.

Zaraz... Jakie atakowanie przy jakiej okazji? Ja tam też jestem hetero, sporo Pań to potwierdzi, a atakowany się nie czuję.

Mav:
chodzi mi o to, że może być tak, że hereroseksualne klimaty, jak występ Cleo, zaczynają być uważane za coś złego

Zaraz... Sprowadzając heteroseksualizm do takich zachowań:

To raczej TY obrażasz heteroseksualistów.
Mav
Użytkownik
#99 - Wysłana: 14 Maj 2014 03:12:29 - Edytowany przez: Mav
Q__:
Zaraz: czy istnieje coś takiego jak obiektywna estetyka? I czy to było takie nieestetyczne skoro tyle osob z przekonania na to zagłosowało?

Ludzie tak licznie na Conchite nie głosowali, to jurorzy z "misją naprawiania świata" jej tak głosy porozdawali.

Q__:
I jak się okazało skuteczny bardziej niż myślisz, bo kolejny dzień to przeżywasz

Śmieje się z tego, przeżywać to mogę konflikt na Ukrainie.

Q__:
A pomyślałeś, że może mieć rację?

Raczej się podniecij, jaki to on jest wspłóczesny, mądry. Miał okazję się dowartościować.

Q__:
Zaraz... Jakie atakowanie przy jakiej okazji? Ja tam też jestem hetero, sporo Pań to potwierdzi, a atakowany się nie czuję.

Według Eurowizji jestem zacofany, jestem seksistą, zwerzęciem laającym za samicami, bo mi się występ Cleo podoba Czy to nie jest atak? Wprawdzie zabawnie żenujący, ale jednak
Q__
Moderator
#100 - Wysłana: 14 Maj 2014 03:25:31 - Edytowany przez: Q__
Mav

Wiesz co? Nie mam do Ciebie cierpliwości, bo robisz tu dokładnie to samo, co Picard gdy zejdzie na Abramsa - głosisz swoją Święta Rację(TM) nie zadając sobie nawet trudu sensownego jej uzasadnienia* (zbyt jesteś do niej przekonany, by rozumieć, że ktoś inny przekonania tego podzielać nie musi). Zakończę rozmowę z Tobą na ten temat, bo na czytanie głupstw czasu mi szkoda. Bez urazy.

* choć, oczywiście, sądzisz, że dobrze argumentujesz i nic tej solennej wiary nie skruszy

Chcesz pogadać o czymś z sensem - Treku czy choćby i SW, to proszę bardzo.
Mav
Użytkownik
#101 - Wysłana: 14 Maj 2014 03:41:39
Q__:
choć, oczywiście, sądzisz, że dobrze argmentujesz

A skąd wiesz, że nie mam racji?

Q__:
głosisz swoją Święta Rację(TM) nie zadając sobie nawet trudu sensownego jej uzasadnienia* (zbyt jesteś do niej przekonany, by rozumieć, że ktoś inny przekonania tego podzielać nie musi)

Zupełnie jak społeczność LGBT Tęcza musi się wszystkim podobać, i wszyscy ją muszą akceptować, inaczej są homofobami i takie tam Kto nie jest z nami, jest przeciwko nam

Q__:
Zakończę rozmowę z Tobą na ten temat, bo na czytanie głupstw czasu mi szkoda.

Głupstwa? Bądż człowiekiem kultury i uszanuj moje wypowiedzi, z którymi masz prawo się nie zgadzać, a ja mam prawo się mylić, błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy Napisz, że nie chcesz ze mną dalej dyskutować, bo do niczego to nie prowadzi, jesteś znudzony lub nie czujesz sensu, ale nie nazywaj tego co pisze głupstwami, nawet jeśli je za takie uważasz. Nie ładne to zachowanie, moderatora szczególnie niegodne

Dobranoc
Dathon
Użytkownik
#102 - Wysłana: 14 Maj 2014 04:11:19
Panie Mav, Pan nie narzekaj. Ja bym Pana zbanowal. Z punktu o absurdalnym trollingu.
Mav
Użytkownik
#103 - Wysłana: 14 Maj 2014 13:09:03
Dathon:
Panie Mav, Pan nie narzekaj. Ja bym Pana zbanowal. Z punktu o absurdalnym trollingu.

A ja Ciebie za karmienie trolla.
Dathon
Użytkownik
#104 - Wysłana: 14 Maj 2014 13:17:57
Trolla, czyli...?

Bo to fascinejting, Panie Mav.
Q__
Moderator
#105 - Wysłana: 14 Maj 2014 13:21:46
Dobra, Chłopcy, kiedy indziej to sobie wyjaśnicie. Topic czasowo zamykam, jak to ma tak wyglądać.

A Was zapraszam do dyskusji na sensowniejsze tematy. (Choćby i o tej żeńskiej obstawie Vadera.)
Dathon
Użytkownik
#106 - Wysłana: 23 Maj 2014 17:39:22
Mav
Użytkownik
#107 - Wysłana: 23 Maj 2014 19:30:06 - Edytowany przez: Mav
Dathon:
Admin otworzywszy to Panie Mav czytaj Pan.

Europa niech nas nie uczy kultury, tylko niech sama zajmie się tym swoim multi-kulti, które zaczyna si sypać i zmierzać ku etnicznej wojnie. Tak, partie niechętne imigrantom rosną w siłę, nic dziwnego. Ruchy nacjonalistyczne też, nic dziwnego.

I pragnę też przypomnieć, że przecież Europa (głownie UK) głosiła, że na Euro 2012 to do Polski lepiej nie jechać, bo rasizm i ksenofobia taka, że co niektórzy mogą nie wrócić. Wielu czarnoskórych piłkarzy bała się o swoje rodziny i w konsekwencji pojechali sami. Także takie teksty o wielkim polskim rasizmie czy homofobii trzeba brać z rezerwą.
MarcinK
Użytkownik
#108 - Wysłana: 23 Maj 2014 19:51:35
Desperacka zmiana tematu.
http://polska.newsweek.pl/lista-lektur-szkolnych-p ropozycje-zmian-newsweek-pl,artykuly,286444,1.html
Patrząc na propozycję wątpię by coś się zmieniło. Choćby "Zły" Tyrmanda, nie powiem książka ciekawa ale czyta się ciężko. Poza tym 90% uczniów odrzuciła by grubość książki (jakieś 500 stron). Z drugiej strony faktycznie ile można uczniów katować "Potopem" czy "Lalką" rozumiem poruszają one kwestie patriotyzmu etc. ale co z tego skoro ta problematyka niezbyt rusza młodzież. Wydaje mi się że problematyka ukazana np. w "Skazani na Shawshank" czy "Igrzyskach Śmierci" bardziej obeszła by uczniów. Nawet gdyby sami nie przeczytali, to zwrócili by na nią uwagę w czasie omawiania na lekcjach.
Q__
Moderator
#109 - Wysłana: 23 Maj 2014 19:53:05 - Edytowany przez: Q__
Mav

Proszę nie agitować.

Stawiasz tezy, to bądź łaskaw je rozwinąć i uzasadnić ("nic dziwnego, bo..."), bez popadania w dualizmy typu my/oni (tu: Europa).

Nadto: zlinkowani przez Dathona autorzy powołują się na prace badawcze i sondaże. Proszę więc dyskutować z nimi na tej płaszczyźnie, a nie pokrzykiwać..

ps. W zasadzie po zsumowaniu różnych relatywnie drobnych przewin, z tą najnowszą agitacją włącznie, wychodzi Ci ban 24h. Liczę, że jutro wrócisz do przerwanych w ten sposób rozmów, na normalnym, akceptowalnym na niniejszym forum poziomie, formułując swoje myśli w dający się czytać sposób. W ramach tej nadziei nie zamykam topicu (choć są momenty gdy rozważam jego permanentne zablokowanie).
MarcinK
Użytkownik
#110 - Wysłana: 24 Maj 2014 09:14:20
Mav
Niewiem czy wiesz ale u niektórych grup etnicznych np. Ajnów (chyba tak się odmienia) kobiety miewają zarost. Ba nawet unas niektóre dziewczęta miewają wąsik.
pirogronian
Użytkownik
#111 - Wysłana: 24 Maj 2014 09:43:14
MarcinK:
Niewiem czy wiesz ale u niektórych grup etnicznych np. Ajnów (chyba tak się odmienia) kobiety miewają zarost. Ba nawet unas niektóre dziewczęta miewają wąsik.

Panowie, nie wiem, od kogo to znak, ale dzisiaj śniła mi się moja koleżanka ze szkoły z pięknym, kręconym zarostem. I było jej w tym do twarzy (sic!).
Q__
Moderator
#112 - Wysłana: 24 Maj 2014 11:16:43 - Edytowany przez: Q__
MarcinK

Mogłeś odczekać tych naście godzin. (Co prawda nie ma zakazu polemiki ze zbanowanymi na 24h, ale zawsze ładniej poczekać, aż nieobecny stanie się obecny.)

pirogronian

pirogronian:
ale dzisiaj śniła mi się moja koleżanka ze szkoły

Mnie się natomiast śniło zeszłej nocy, że jestem świeżo mianowanym, młodym kapitanem GF (mundur a'la "dwunastka"), który ma się stawić na stanowisku startowym promu (wyglądały jak kolejowe perony, ale bez torów obok i znacznie wyższe, cały kosmodrom był zresztą z brzydkiego szarego betonu... co jakoś nie gryzło się z atmosferą a'la TNG "wyczuwalną w powietrzu") na oficjalną ceremonię awansu i objęcia dowództwa - iluś nas miało być zresztą podniesionych do kapitańskiej godności w ramach zbiorczej uroczystości - ale nie wie jak odnaleźć właściwe stanowisko i ustalić która godzina, by zdążyć.

Było to dość męczące poszukiwanie (błąkałem się w malowniczym tłumie załogantów i kadetów gęstym jak w Warszawie, w godzinach szczytu i bardziej malowniczym - Obcy tez tam byli - niż na konwentach SF), ale mam drugi powód, by chcieć, aby hipoteza o tym, że we snach odwiedzamy wszechświaty alternatywne była prawdą...

* pierwszy:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=6&topic=1919&page=1#msg204972

No ale robię bezczelnego offtopa (Choć... jeśli w/w hipoteza byłaby prawdą to nie byłby do końca offtop. bo gdzieś tam future is now i to całkiem zadowalająca future .)
MarcinK
Użytkownik
#113 - Wysłana: 24 Maj 2014 11:55:41
Q__:
Mogłeś odczekać tych naście godzin. (Co prawda nie ma zakazu polemiki ze zbanowanymi na 24h, ale zawsze ładniej poczekać, aż nieobecny stanie się obecny.

Nawet tego nie zauważyłem

Q__:
Obcy tez tam byli

Tylko trekowi?
Q__:
ale mam drugi powód, by chcieć, aby hipoteza o tym, że we snach odwiedzamy wszechświaty alternatywne była prawdą.

Czyli to znaczy że w jednej z alternatywnych rzeczywistości mój kot jest Bossem mafi i chce mnie zabić?
Q__
Moderator
#114 - Wysłana: 24 Maj 2014 13:59:31 - Edytowany przez: Q__
MarcinK

MarcinK:
Tylko trekowi?

Jacyś dziwni. Nie b. znani z jakiejś określonej historii, tylko - jeśli już - podobniejsi do tych ze scen zbiorowych w TMP i niektórych gatunków przewijających się gdzieś w AND. Dość szaroburzy przy tym. Nie przygladałem się im zresztą, bo i ja się spieszyłem, i oni gdzieś gnali robiąc ze część kłębiącego się tłumu. (No i jako oficer GF uważałem ich obecność za normalną, więc czemu miałbym się gapić?)

MarcinK:
Czyli to znaczy że w jednej z alternatywnych rzeczywistości mój kot jest Bossem mafi i chce mnie zabić?

No, to jest akurat jeden z licznych argumentów przeciw powyższej hipotezie.
Dathon
Użytkownik
#115 - Wysłana: 24 Maj 2014 21:13:20 - Edytowany przez: Dathon
Mav

Panie Mav, ja przepraszam. Ja nie chce, żeby Pana banowali, ale niech mi Pan powie czy ten wczorajszy wybuch to przez to?

http://psychoterapia.natemat.pl/8877,czy-potepiaja cy-homoseksualizm-sa-ukrytymi-homoseksualistami
http://www.landman-psychology.com/Homophobia%20Ass ociated%20with%20Homosexual%20Arousal.pdf

Bo tam o tej erekcji było... Wypartej...
Mav
Użytkownik
#116 - Wysłana: 24 Maj 2014 23:46:58 - Edytowany przez: Mav
Dathon:
Panie Mav, ja przepraszam. Ja nie chce, żeby Pana banowali, ale niech mi Pan powie czy ten wczorajszy wybuch to przez to? Bo tam o tej erekcji było... Wypartej...

Żenujące, ręce opadają. Znam ten wielbiony przez heterofobów tekst o ukrytym gejostwie, więc nie zabłysnąłeś. Gdybyś trzeźwo myślał, zamiast podniecać się na myśl, że może jestem gejem, który nie może znieść prawdy o sobie, to byś zauważył, że moje oburzenie wynikało z atakowania polskiej kultury przez wspaniałą Europę. Poruszyłem temat multi-kulti, czyli imigrantów, a nie stricte homofobii.

Po prostu trochę mnie zaczynają irytować te najazdy na Polaków, że są rasistami i ksenofobami. Jakoś w Polsce bananami w piłkarzy nikt nie rzuca, jak w UK czy ostatnio w Hiszpanii. Z Conchity to Polacy raczej się śmiali, ale dlatego, że ta broda to tania zagrywka na podbicie popularności. Podoba mi się polski humor, podoba mi się ten kabaretowy filmik, który naśmiewa się z tej całej szopki pod tytułem: "Wspaniała kobieta z brodą symbolem walki z niesprawiedliwością": https://www.youtube.com/watch?v=cv-nl8S6IOw

Także nieszczęśliwych gejów szukaj gdzie indziej.
Dathon
Użytkownik
#117 - Wysłana: 25 Maj 2014 01:00:13 - Edytowany przez: Dathon
Mav

Mav:
heterofobów

Panie ja sie hetero nie boje. Ja hetero w lustrze widze. Ja sie boje zastrachanych, co wszędzie ataki wietrzą.

Mav:
wynikało z atakowania polskiej kultury

Panie, jak te biusty ospe... mlekiem oblane to jest kultura, to ja Prokopiusz z Cezarei jestem.

pijes. Co ma do tego multi-pulti z imigrantami to ja nie wiem?
Mav
Użytkownik
#118 - Wysłana: 25 Maj 2014 01:37:55 - Edytowany przez: Mav
Dathon:
Ja sie boje zastrachanych, co wszędzie ataki wietrzą.

Czyli boisz się środowiska LGBT, femnistek i lewaków, bo to wlaśnie oni wszyscy na każdym kroku czują się atakowani przez zacofanych hetero-seksisto-nacjonalistów. Mam wrażenie że niedługo jak na pogode człowiek pomarudzi to będzie to podpięte pod obrażanie gejów.

Dathon:
Panie, jak te biusty ospe... mlekiem oblane to jest kultura, to ja Prokopiusz z Cezarei jestem.

Nie pisze o Cleo tylko o przedstawianiu Polski jako ksenofobiczny, rasistowski kraj, a Europy zachodniej jako wzór żyjącej w pokoju multikulturowej krainy, co nie jest prawdą.

Dathon:
pijes. Co ma do tego multi-pulti z imigrantami to ja nie wiem?

Do czego? Temat nie dotyczy tylko homofobi, ale także ksenofobii itd.
Dathon
Użytkownik
#119 - Wysłana: 25 Maj 2014 01:42:43 - Edytowany przez: Dathon
Mav

Mav:
Czyli boisz się środowiska LGBT, femnistek i lewaków, bo to wlaśnie oni wszyscy na każdym kroku czują się atakowani przez zacofanych hetero.

Panie... Dowody zamiast bełkotu, co?

Pan tu wrzeszczysz, nie oni.

Homofob i hetero nie synonimy.

Mav:
Nie pisze o Cleo tylko o przedstawianiu Polski jako ksenofobiczny, rasistowski kraj.

Na tym forum, rozumiem, zapienionych rasistów nie było?

Mav:
ale także ksenofobii itd.

Xeny w to nie mieszajmy, bo tym kółkiem przywali.
Q__
Moderator
#120 - Wysłana: 25 Maj 2014 01:51:51 - Edytowany przez: Q__
Dathon
Mav

Panowie, to jest cyrk, nie dyskusja. Topic zamykam, na miesiąc minimum (jak nie ad infinitum), bo na tydzień nic nie dawało, a Wy do kąta i na groch. Znaczy: Dathon ostrzeżenie, bo to nie pierwszy raz (do jutra się zastanowię: pierwsze czy ostatnie i doedytuję), Mav za recydywę też się zastanowię czy już ban tygodniowy czy tylko przysłowiowe trzy ćwierci do niego.
Dość tych komedii.


EDIT:
Ok, będę łagodny, bo się forum wyludni. Dathon "zwykłe" ostrzeżenie, Mav zbiera sobie. Obelg w końcu nie było...
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  116  117  118  119  120  »» 
USS Phoenix forum / Różności / "This is about saving the future of humanity!"

 
Wygenerowane przez miniBB®


© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!