USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Wasze Kolekcje- temat do chwalenia się
 
Autor Wiadomość
MarcinK
Użytkownik
#1 - Wysłana: 16 Mar 2013 12:30:12
A więc w tym wątku chwalimy się naszymi kolekcjami, wstawiamy ich zdjęcia itp.


A więc oto moja kolekcja DVD:



Na zdjęciu brak moich dwóch nowych nabytków "Kondory Wschodu" i "Projekt A&A2"
Enterprise D
Użytkownik
#2 - Wysłana: 18 Mar 2013 10:22:36
Moje te modele papierowe i plastikowe, niedługo sie wezmę za Enterprise A w skali 1:350, wrzuciłbym zdjęcia tylko nie wiem jak
Alucard87
Użytkownik
#3 - Wysłana: 18 Mar 2013 11:17:49 - Edytowany przez: Alucard87
Enterprise D
Najlepiej załóż sobie darmowe konto na http://www.imgur.com - masz tu możliwość tworzenia albumów prywatnych, publicznych, podstawowej obróbki zdjęć (przycinanie, obrót, kolory, dodanie napisu) i tworzenia miniaturek w różnych rozmiarach potem tylko link podajesz i wszystko bangla

Ja tam swojej kolekcji nie mam żadnej - za nic się nie zabrałem na poważnie, bo i środków na to nie mam, ale chętnie pooglądam i poślinię się nad waszymi zbiorami
MarcinK
Użytkownik
#4 - Wysłana: 8 Cze 2013 13:41:02
W ostatnich miesiącach doszło do rozrostu mojej kolekcji o:
Naga Broń i Star Trek 2009 od Imperiala.
Godzilla Final Wars wydanie dwupłytowe od Monolitu.
Terminator II od Kino Świat.

Jeśli szukacie wydań DVD to warto zajrzeć do sklepów Wszytko po 3 zł, właśnie w takiej placówce handlowej nabyłem ST i Nagą Broń w cenie 3 zł właśnie.
Evelin Siv
Użytkownik
#5 - Wysłana: 8 Cze 2013 13:43:15
MarcinK
A gdzie to jest?
MarcinK
Użytkownik
#6 - Wysłana: 8 Cze 2013 14:04:17
Evelin Siv:
MarcinK
A gdzie to jest?

Co? Chodzi o sklep wszystko po 3zł? Przecież to największa sieć sklepowa w Polsce, co prawda konkurencją dla niej są Sklepy wszystko po 5 zł.
MarcinK
Użytkownik
#7 - Wysłana: 18 Wrz 2015 10:23:03 - Edytowany przez: MarcinK
Podsumowanie roku:
Guauld
Użytkownik
#8 - Wysłana: 25 Gru 2015 21:11:03
Normalnie nie chwalę się w internecie swoimi prezentami, ale ta gwiazdka była wyjątkowo owocna .

ksiazki
Tegoroczny przybytek do skromnej kolekcji. Całość kiedyś pokażę, jak już nie będzie mi brakowało niektórych kluczowych pozycji z listy .
Q__
Moderator
#9 - Wysłana: 26 Gru 2015 10:07:57 - Edytowany przez: Q__
Guauld

Guauld:
Tegoroczny przybytek do skromnej kolekcji.

Piękne, przemyślanie wybrane, tytuły, które mam - rzecz jasna - w swojej półce również...

Nie wiem dlaczego coś takiego mi się skojarzyło - recenzja (krótka notka właściwie) pierwszego amerykańskiego wydania "Edenu":
http://archives.chicagotribune.com/1989/12/17/page /369/article/asimov-clarke-and-lem-seck-the-imagin ations-outer-limits
Znamienny jest tam sam fakt zestawienia naszego Mistrza z uznanymi na tamtejszym rynku klasykami i ich powieściami ("Nemesis" i - przetłumaczoną potem na nasze przez Lema Juniora - "Ramą II"). Ale znamienne też po ilu dekadach "Eden" do USA trafił...
 
USS Phoenix forum / Różności / Wasze Kolekcje- temat do chwalenia się

 
Wygenerowane przez miniBB®


© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!