USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Dobre po polskie a czy doceniane przez nas ?
 
Autor Wiadomość
Seybr
Użytkownik
#1 - Wysłana: 7 Gru 2009 16:21:56 - Edytowany przez: Seybr
Dobre po polskie. Artykuł z wp.pl

http://finanse.wp.pl/gid,11749445,galeria.html?T[ page]=2

Prince Polo - dobre wafelki ;].

Gino Rossi - właściciel odwalił kawał dobrej roboty. Chiny postanowiły nas zalać tanimi butami, bublami. Facet o mało nie splajtował. Postawił na górną półkę i wyszedł cacy. Mam byty, pantofle. Akcja była taka iż myślałem, że mam pantofle w aucie, jechałem sobie spokojnie a tu żona. Masz buty, bo widzę że jedziesz w adidasach. Całe zamieszanie wyjazdowe zrobiło mi psikusa. Znalazłem galerię w Szczecinku i zakupiłem po promocyjnej cenie buciki. Na weselu tańcowałem, naturalna skóra, wypas.

Czysta.

Teraz najlepiej sprzedają się Luksusowa, Żytnia, Wyborowa, Żubrówka i Sobieski. Tę ostatnią za oceanem reklamuje Bruce Willis, który zastanawia się nawet nad przejęciem udziałów w Belvedere, spółce produkującej wódkę.


Robimy najlepszą wódkę na świecie. Chiny kochają Żubrówkę. Kumpla matula dała mi kiedyś ładny pęczek takowej trawy. Zmieszałem to ze swoim tajnym wynalazkiem, sukces odniosłem ;].

Klej Atlas - co tu gadać ?

Dr Irena Eris - moja znajoma handluje tym. Ładny biznes ma ;].

Solaris - moja siostra pracuje w tej firmie ;]. Fajne autobusy do krajów arabskich wysyłali. Panowie siedzą osobno, kobiety osobno.

Orlen - wow ale mi marka, złodzieje.

TYSKIE - super piwko, szkoda że tak gazowane ;].

FILESTUBE.COM - daleko jemu do serwerów marki rapid.

Inglot - na wsi ich nie ma heheh ;].

Leopard - super auto. Do tego dodam iż robimy najlepszą replikę samochodu Cobra. Czeka się kupę czasu na te auto. Nasi robią super auto sportowe, na zachodzie robi furorę, już są zapisy na nie, puki co prototyp.

Mamy super naukowców, którzy w naszym kraju nic nie mogą zrobić a jak zrobią to co dostają ? Ochłapy a wynalazek idzie w świat, nasz piękny niebieski laser. Wiele talentów w naszym kraju marnuje się. Czasem człowiek coś osiągnie, Małysz, Kubica.

Z czego jestem najbardziej dumny. Mamy pięknie, wspaniałe kobiety. Dla tego jeszcze my faceci w tym kraju nie zwariowaliśmy ;].

A wy co doceniacie ?
Jo_anka
Użytkownik
#2 - Wysłana: 7 Gru 2009 19:37:57
Raczej dla ludzi o 'klasycznym' guście.

Moje 'najcenniejsze' odkrycie krakowskie , acz głównie Forumowiczki mogą je docenić (choć Forumowiczów też nie spisywałabym na straty):

http://sklep.wukador.pl/index.php?cat_id=2

Mam jedną z ich torebek - wykonanie, surowiec, wygląd - wyrób sprawia wrażenie towaru z 'górnej półki'.
Madame Picard
Moderator
#3 - Wysłana: 7 Gru 2009 20:51:34
Jo_anka

Z wyglądu nie podobają mi się. Ale jedną z torebek mam polskiej firmy Wojewodzic i bardzo ją sobie chwalę .
I w ogóle jak tak się teraz zastanawiam, to wiele ciuchów, które lubię, jest polskiej produkcji: Tatuum, Monnari, Simple, bielizna Szame... Do kolekcji dorzuciłabym jeszcze kosmetyki AA .
IDIC
Użytkownik
#4 - Wysłana: 7 Gru 2009 21:15:38
a propos torebek i polskich marek
nazwa wprawdzie obco brzmiąca, ale firma jak najbardziej polska - Wittchen
ze swoimi kolekcjami udało się im z sukcesem wyjść poza rynek polski
dotyczy to zarówno lususowych linii ze skóry naturalnej, jak i awangardowych kolekcji "tekstylnych" (w których - nota bene - ja osobiście gustuję ... przełużenie wegetarianizmu )
kanna
Użytkownik
#5 - Wysłana: 7 Gru 2009 22:35:16
Reserved - coraz lepsze ubrania dla dzieci; obserwuje ta marke od jakiegos czasu. Tez sa koleksca dla dorosłych, teraz próbuja z butami gł. podrabiajac wzroy ecco i bartka, ale to niestety porażka :/

właśnie - Bartek - buty dla dzieci, kiedys znakomite i w normalnych cenach, obecnie przereklamowane, jakośc spadła, a ceny z księzyca.
Wchodza za to nowe, obiecujace marki - Kornecki np.
 
USS Phoenix forum / Różności / Dobre po polskie a czy doceniane przez nas ?

 
Wygenerowane przez miniBB®


© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!