USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Kącik muzyczny, pogadanki o muzyce itp.
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  24  25  26  27  28  »» 
Autor Wiadomość
Seybr
Użytkownik
#1 - Wysłana: 2 Gru 2007 20:32:11 - Edytowany przez: Seybr
Kącik muzyczny, pogadanki o muzyce itp.
Na pierwszy temat daje swój nowy set ;]. Takie udostępnianie muzyki jest legalne ;]. Twórcy utworów nie bulwersują się, bo wiedzą że jest to dla nich promocja ;], tym bardziej jak są grane z legalnych płyt ;]. Ja zapodaje seta swojego, jednego z nowszych. Z klubu, gatunek trance ;]. Zapraszam do przesłuchania ;].

Ocean Sound - Back to Event Club 2


Bit Rate: 121 kbps
Sample Rate: 44100
Format pliku: ogg
Waga: 83,078 KB[/i]

Track lista

1. Charlie clouser - Convoy ---- intro
2. Orjan vs. octagen - Lost once orjans festival mix
3. Michael Burian - wacker drive (alex morph burning fire remix)
4. DSS vs. Dj Orkidea - Revolution
5. Signalrunners vs. RR Workshop vs. Ridgewalkers feat. El - Find One Last Electrolux (Optimus Prime Mashup)
6. Ronald Van Gelderen - This Way (Rank 1 Remix)
7. Tiesto - In The Dark (Tiesto Trance Mix
8. Sound Players - Thunderlights (Original Mix)
9. Activa - Disclosure (Original Mix) (7:09)
10. Simon Patterson - Bulldozer (Original mix)
11. Sonicvibe Pres Vardran - Moonsnack Original Mix
12. First And Andre - Cruiser (Alex Morph Remix)
13. The Thrillseekers - New Life (Mike Koglin 2007 Remix)
14. Rank 1 - Awakening (full length origina
15. Ronski Speed - 2day
16. First and Andre - Widescreen (Original Mix)
17. Amurai Vs. Static Blue - After The Sunrise (Original Mix)
18. Tiesto Feat. BT - Break My Fall (Richard Durand Remix)

Waga: 83 MB

download

Lub 47 mb - gorsza jakość

download


Jeżeli ktoś z was trafił na legalny kawałek, który twórca umieścił za free w necie i jest godny uwagi dajcie linka ;]. Dotyczy też setów ;].

Jakie gatunki muzyczne preferujecie ?
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 2 Gru 2007 20:51:09
Fajny temacik, tyle, że ja od lat praktycznie muzyki nie słucham...
Seybr
Użytkownik
#3 - Wysłana: 2 Gru 2007 21:03:23 - Edytowany przez: Seybr
Fajny temacik, tyle, że ja od lat praktycznie muzyki nie słucham...

Nadrabiam za Ciebie, głownie słucham muzykę typu trance i house. Rykołaki mówią na to techno, lub bicie o beczki ;].

Lecz nie pogardzę innymi klimatami, rockiem itp. Jak dla mnie nr. z zespołów jest Depeche Mode ;]. Zespół żywa legenda.
U2 dla mnie to pop sieczka. Ich styl po latach został ? Kicz i tylko kicz, nastawiony na zyski. Depeche Mode co płyta to inny klimat ;]. Drugim przykładem jest Madonna ;]. Co jakiś czas inny image. Choć jest ostatni mi się nie podoba. Pani która ma 50 lat robi z siebie 20 latke.
Q__
Moderator
#4 - Wysłana: 2 Gru 2007 21:04:25 - Edytowany przez: Q__
Seybr

Nadrabiam za Ciebie,

Czyli na zero wychodzi.

Stara dupa robi z siebie 20 latke.

Możesz to wyedytować?
Seybr
Użytkownik
#5 - Wysłana: 2 Gru 2007 21:08:33
Q__

Możesz to wyedytować?

;] Zrobiłem ;]. Lepiej ;].
Q__
Moderator
#6 - Wysłana: 2 Gru 2007 21:17:15
Seybr

;] Zrobiłem ;]. Lepiej ;].

Forma dopuszczalna. :]
Bashir
Moderator
#7 - Wysłana: 2 Gru 2007 21:29:54
trip-hop, jazz, rock (kolejność przypadkowa)... a co do U2 Seybr, nie jestem ich wielkim fanem ale jednak należy im się swoje niepodważalne miejsce w muzyce tak jak Roling Stones itp.

a bardzo podobny temat już był

Ostatnio więcej słucham radiowej trójki niż płyt... bardzo ciekawe audycje muzyczne można znaleźć jak offensywa, czy "strefa rock and rolla wolna od angola"

Z nowości to warto wspomnieć Hey Unplugged i nową płytkę White Stripesów
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#8 - Wysłana: 5 Gru 2007 01:51:34
Jesli o mnie chodzi muza jaką słucham jest na tyle zróżnicowanie więc lepiej mi wyrzucic to czego Nie słucham odpada disco-polo i techno oraz także generalnie hip hopu (chociaz pojedyńcze utwory sie niekiedy bronią), metal lubię i owszem tyle tylko, iż nie przepadam za zespołami, których wolakliści/stki chcą za wszelką cenę charczeniem udowodnić, że maja raka krtani.

w zasadzie obojętny mi jest pop, jazz również (chociaż jak miałbym wybierać wynrałbym jazz)

A klasyka, rock, czy metal (szczerze powiedziawszy nie zawsze odróżniam zespołu rockowego od metalowego od gotyckiego od hardocorowego) albo mi sie podoba albo nie. Jak mi sie podoba to słucham,a szczególowe klasyfikowanie uważam za stratę czasu- mi to do słuchania jest zupełnie zbędne.

Ze smutkiem jednak stwierdzam , że od (punk)rocka to własnie hip hop przejął pałeczkę odnośnie wyrażania buntu i sprzeciwu wobec zastanego świata.

Bardzo wysoko cenię sobie muzykę niemiecką: od Jana Sebastiana Bacha , czy Ludwika van Beethovenam poprzez Carla Orffa, Xaviera Naidoo, Die Toten Hosen, Rammstein, Oomph!, czy Die Ärzte.

A i polską muzę też lubię zwłaszcza tę trochę odleżałą
Nasty Rudolf
Użytkownik
#9 - Wysłana: 5 Gru 2007 10:19:21 - Edytowany przez: Nasty Rudolf
Moja obecna playlista w odtwarzaczu:

- Drowning Pool - Full Circle (caly album) - trzecia ich plyta, fajna, ale i tak najwspanialszy byl pierwszy krazek z genialnym wokalem Dave'a Williamsa (R.I.P.)

- Serj Tankian (wokalista System of a Down) - Elect the Dead (caly album) - rewelacja; artysta z prawdziwego zdarzenia

- Serj Tankian - Charades - kawalek na zywo; Serj swietnie gra na pianinie

- Lady Pank - Fabruka malp, Kryzysowa narzeczona, Mniej niz zero, Na co komu dzis, Zawsze tam gdzie Ty, Zamki na piasku - klasyka polskiego rocka, co by nie mowic

- Moonspell - Devilred

- Prodigy - Smack my Bitch Up, Voodoo People - ciekawa, oryginalna muzyka, choc zapewne nie dla kazdego

- Saw Final Theme - jedna z niewielu zalet tego filmu

- Faith of the Heart w dwoch wersjach - tlumaczyc nie musze

- Switchfoot - Meant to Live

- U2 - Elevation; Hold me, Thrill me, Kiss me, Kill me
Pah Wraith
Użytkownik
#10 - Wysłana: 6 Gru 2007 16:13:45 - Edytowany przez: Pah Wraith
ja pozwolę sobie obrazem powiedzieć więcej niż tysiącem słów



a tu drugi ;]

Dreamweb
Użytkownik
#11 - Wysłana: 6 Gru 2007 16:24:41
Widzę że masz parę piosenek Williama Shatnera Ja mam cover "If I Had A Hammer" w wykonaniu L. Nimoya
Pah Wraith
Użytkownik
#12 - Wysłana: 6 Gru 2007 16:41:45
Piosenkami bym tego nie nazwał, raczej mówieniem do muzyki ;] ale np. "can't get behind that" jest niezłe
Dreamweb
Użytkownik
#13 - Wysłana: 6 Gru 2007 17:25:01
Nie słyszałem to nie wiem... Natomiast Nimoy jak najbardziej śpiewa.
Q__
Moderator
#14 - Wysłana: 6 Gru 2007 17:52:32 - Edytowany przez: Q__
Pah Wraith
Dreamweb

Panowie, a może dacie jakiś linki do tych piosenek? Chyba wszyscy chętnie posłuchają...
Dreamweb
Użytkownik
#15 - Wysłana: 6 Gru 2007 18:47:22
A wiecie że nawet znalazłem? Co prawda nie wiem co ten filmik ma wspólnego z piosenką, no ale można posłuchać.

http://www.youtube.com/watch?v=JLPRWzBex5U
Q__
Moderator
#16 - Wysłana: 6 Gru 2007 19:26:36
Dreamweb

Co prawda nie wiem co ten filmik ma wspólnego z piosenką, no ale można posłuchać.

Nie patrząc?
Pah Wraith
Użytkownik
#17 - Wysłana: 6 Gru 2007 23:47:18
Q__
Moderator
#18 - Wysłana: 7 Gru 2007 00:37:47
Pah Wraith

to moje

Dziękuję.
Dzakas
Użytkownik
#19 - Wysłana: 12 Gru 2007 14:00:51
Oj, żeby wymieniać to czego słucham to można by napisać esej porządny . Od ukochanej (to chyba jedyne miejsce ktore moge bezsprzecznie zająć czyli 1) Bjork, przez ambient (William Basinski), IDM (Boards of Canada), rock, post-rock, jazz (Miles, Coltrane, Armstrong, Zorn itd.), jakąś awangardę i eksperymenty (John Cage etc.), electro, breakbeat (Prodigy, Chemical Brothers), postpunk (Joy Division!), po pop (Justin, Britney) a nawet metal . To czego słucham można zobaczyć na stronie:
http://www.lastfm.pl/user/Dzakas/
Bardzo ciekawa strona, która co tydzień zlicza rankingi tego czego słuchaliśmy i często podpowiada ciekawych podobnych wykonawców
Seybr
Użytkownik
#20 - Wysłana: 9 Sty 2008 12:24:20
Mowa o kolekcji płyt Boba Marleya

http://muzyka.wp.pl/id,53376,size,2,galeria.html?r fbawp=1199877699.164]czytaj

Jego utwory są grane do dziś. Na świecie pojawiło się wiele remiksów, czy to popowe, trancowe, houswe ;].
Seybr
Użytkownik
#21 - Wysłana: 19 Mar 2008 21:13:38
No nie mogę wytrzymać jak słyszę w radio beznadziejny talent, czyli Gosie samosie Andrzejewicz. Jest tak pusta, jej wypowiedzi są tak głupie. Teraz niby zaczyna śpiewać po angielsku. Chce na zachódzie się wybić. Tylko że z tym talentem i mózgiem kury, daleko nie zajdzie. Czemu radia katują nas taką muzą, Gosie, Dody Katody, RNB. Czarne mamby śpiewają, coś tam ryczą o panienkach. panienki o sobie, o autach, seksie i debilizmie.
Przedstawiają ludzi, którzy nie mają prawa bytu w przyszłości. Dla nich liczy się kasa i różowe marzenia. Jeżeli przyszłość ma być podobna jak w ST, to się cieszę. Nie będzie małego gangu.
Jest tyle wybitnych wykonawców, gatunków muzycznych, ale muszą raczyć nas tym chłamem.
Dzakas
Użytkownik
#22 - Wysłana: 19 Mar 2008 21:16:14
Ostatnio zakochałem się w Burialu. Facet (?) tworzy niesamowicie intensywną "muzykę współczesnego miasta" czyli dubstep.
Seybr
Użytkownik
#23 - Wysłana: 19 Mar 2008 21:20:29
Ja ostatnio szukam nurtu muzycznego, gram zbyt klasycznie, zbyt mocno.
Dragon
Użytkownik
#24 - Wysłana: 23 Mar 2008 10:46:17
Czemu radia katują nas taką muzą, Gosie, Dody Katody, RNB. Czarne mamby śpiewają, coś tam ryczą o panienkach. panienki o sobie, o autach, seksie i debilizmie.

Popieram w 100%
Rozumiem że radio musi cos takiego puścić, ale dlaczego to leci cały czas, jak człowiek uchwyci coś normalnego ma ochote ucałować głośnik, ale dlaczego to wymienione przez kolege leci bez przerwy, czy oni nie rozumieją że ludzie mają ochote posłuchać np kawałek przyzwoitego klasycznego rocka ale alternatywy która często bywa porządna odtrutką na wlewany w Nas badziew, sam porzuciłem wielkie komercyjne stacje na rzecz radia Rzeszów które naprawdę potrafi znaleźć proporcje w
emitowanym materiale, do tego gatunkowe bloki tematyczne czy wspomniana wyżej alternatywa.
Doctor_Who
Użytkownik
#25 - Wysłana: 24 Mar 2008 01:13:17
PS. Meeeetal!!!! Oto moje 3 ulubione kawałki :
1
2
3

Teraz fani metalu mnie złożą w ofierze .
Q__
Moderator
#26 - Wysłana: 24 Mar 2008 03:28:59 - Edytowany przez: Q__
Doctor_Who

Meeeetal!!!!

Się nie przyznawaj, bo ktuś jeszcze uzna, że metal (sam kiedys słuchałem) = satanizm, ergo trekerzy to szataniści
Seybr
Użytkownik
#27 - Wysłana: 26 Mar 2008 19:09:46
Dobra parodia, polecam hahah ;].

http://pl.youtube.com/watch?v=2Rxl-OLLdf4
Eviva
Użytkownik
#28 - Wysłana: 26 Mar 2008 19:11:48
Nie słyszałem to nie wiem... Natomiast Nimoy jak najbardziej śpiewa.

I to wcale dobrze... Ma taki ciepły głos...
Q__
Moderator
#29 - Wysłana: 28 Mar 2008 11:11:23 - Edytowany przez: Q__
Seybr

Dobra parodia, polecam hahah

To ja się przyznam. W dawnych latach gdy prowadziliśmy z moją ówczesną dział. gosp. zamówiliśmy na jakąś służbową imprezę parę skrzynek piwa Tyskie, przedstawiciel handlowy browaru w ramach promocji dorzucił nam płytę CD. Cudności tam były - powirem tak "FCzerwone i bure" należało tam do najambitniejszych pozycji... A głos wykonawcó sugerował na konsumpcję reklamowanego produktu...

Eviva

I to wcale dobrze... Ma taki ciepły głos...

Nie przeczę, nie przeczę...
Eviva
Użytkownik
#30 - Wysłana: 28 Mar 2008 19:12:54
Eviva

I to wcale dobrze... Ma taki ciepły głos...

Nie przeczę, nie przeczę...


Mam nadzieję, że nie!
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  24  25  26  27  28  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Kącik muzyczny, pogadanki o muzyce itp.

 
Wygenerowane przez miniBB®


© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!