USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / "Frankenstein’s Army” (2012)- źli naziści powracają
 
Autor Wiadomość
MarcinK
Użytkownik
#1 - Wysłana: 5 Sier 2012 13:12:10



Zbliża się koniec II Wojny Światowej. Wojska rosyjskie wkraczają do wschodnich Niemiec. Oddział rosyjskich żołnierzy odkrył tajny kompleks nazistowskich laboratoriów, w których na podstawie zapisów z dziennika doktora Frankensteina prowadzono doświadczenia. Były one wynikiem ostatecznego i upiornego aktu desperacji Hitlera, aby nie dopuścić do klęski i przegrania wojny. Aby to osiągnąć, podstawowym celem jaki sobie założono, było stworzenie armii super-żołnierzy, wykorzystując do tego fragmenty ciał swoich poległych towarzyszy.

Trailery:
http://www.youtube.com/watch?v=-MpB0mikZm0
http://www.youtube.com/watch?v=Axkz5PJUfi0
Reżyserem jest niejaki Richard Raaphorst.

Ostatnio źli Niemcy nadlecieli z księżyca a teraz powracają zza grobu.
Mariusz
Użytkownik
#2 - Wysłana: 5 Sier 2012 13:27:52
No ileż można? Ale cóż, najwyraźniej wszystko już było i jedyne co jeszcze da sie wymyślić to przeróżne kombinacje wcześniejszych pomysłów.

Przy okazji: dawno temu, coś jakby wczesne lata 80-te, widziałem w TV film o podobnej tematyce. Byli naziści, jakieś wyhodowane przez nich mutanty i bodajże ruscy strzelający do tych potworków z automatów.
Pomoże ktoś w zidentyfikowaniu tego filmu?
MarcinK
Użytkownik
#3 - Wysłana: 5 Sier 2012 13:45:26
Mariusz:
No ileż można?

Chyba twórcą znudzili się już źli kosmici więc biorą się za coś co można łatwiej przedstawić czyli za Złych Nazistów.

Mariusz:
Przy okazji: dawno temu, coś jakby wczesne lata 80-te, widziałem w TV film o podobnej tematyce. Byli naziści, jakieś wyhodowane przez nich mutanty i bodajże ruscy strzelający do tych potworków z automatów.
Pomoże ktoś w zidentyfikowaniu tego filmu?

Czterej Pancerni i Pies: Ostatnie Starcie
A na poważnie to nie kojarzę, ale przypomina mi to trochę któreś Wolfeinsteina.
Q__
Moderator
#4 - Wysłana: 6 Sier 2012 01:56:43
Mariusz

MarcinK:
ale przypomina mi to trochę któreś Wolfeinsteina.

Drugi poziom pierwszej gry konkretnie i późniejsze prequele.
Elaan
Użytkownik
#5 - Wysłana: 6 Sier 2012 16:53:49
Mariusz:
Przy okazji: dawno temu, coś jakby wczesne lata 80-te, widziałem w TV film o podobnej tematyce. Byli naziści, jakieś wyhodowane przez nich mutanty

Mnie też przypomina się pewien film w tym stylu, ale tytułu nie mogę skojarzyć.
Chodziło o statek, który wiele lat po wojnie natknął się w gęstej mgle na okręt-widmo wypełniony zmutowanymi hitlerowskimi żołnierzami, przypominającymi raczej zombie.
Głupawe to było i nie tyle przerażające, co obrzydliwe.
MarcinK
Użytkownik
#6 - Wysłana: 21 Kwi 2013 07:45:34
MarcinK
Użytkownik
#7 - Wysłana: 27 Lip 2013 10:34:41 - Edytowany przez: MarcinK
Toudi
Użytkownik
#8 - Wysłana: 27 Lip 2013 22:38:29
Marcin, ale wiesz, że film miał premierę przeszło pół roku temu?
mozg_kl2
Użytkownik
#9 - Wysłana: 27 Lip 2013 23:10:33
Toudi

Nie idźmy tą droga kolego Toudi. Temat i wątek nazi mutantów jest starszy niż koło i ziemia razem wzięte.
MarcinK
Użytkownik
#10 - Wysłana: 28 Lip 2013 11:43:28
Toudi:
Marcin, ale wiesz, że film miał premierę przeszło pół roku temu?

Ale na jakimś festiwalu. Do komercyjnych kin wchodzi właśnie teraz.
 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / "Frankenstein’s Army” (2012)- źli naziści powracają

 
Wygenerowane przez miniBB®


© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!