USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Obcy powróci!
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  32  33  34  35  36  »» 
Autor Wiadomość
mozg_kl2
Użytkownik
#61 - Wysłana: 28 Sty 2011 00:05:00
Z góry przepraszam za dubla ale tamten post to odpowiedz a ten to tylko news w temacie. Prequel obcego, który pożniej stał się dwoma prequelami, następnie jednym a w ostateczności innym filmem dalej nie przestaje nas zadziwiać. Oto najnowsze informacje:

According to an article posted by SkyMovies, Prometheus isn’t going to be as Alien-less as we were led to believe:
“They’ve built the ‘space jockey’ cockpit at Pinewood as seen in the original Alien film, so it definitely takes place in the same world as Alien”, they told us.

“Despite that press release that seemed to indicate there were no aliens in the movie, the familiar HR Giger-style aliens do appear. Big ones apparently.”

“Part of the film will be shot in Morocco. I’ve heard that some sort of archaeological dig where they discover alien DNA takes place there and that DNA gives them the coordinates for an alien world. I’ve also heard Morocco is being used for alien planet landscapes so I’m not sure if it’s an archaeological dig on another planet,” they revealed.

As well as this, article mentions an “enormous head” that pilots the main spaceship and the mention of the shoot in Morocco was rumored earlier in November.

In addition, this news came not long after the announcement Michael Fassbender has been cast to play an android."

za http://www.avpgalaxy.net/

Zastanawia mnie z czego wyciakają te ciągłe zmiany w wizji tego czym ma byc ten film?
mozg_kl2
Użytkownik
#62 - Wysłana: 19 Kwi 2011 22:54:51
Komedia pt nowy film o obcym będący prequelem, będący dwoma prequelami, znowu będący prequelem, nie będący filmem o obcym i znowu będący filmem o obcym trwa.

Choć Ridley Scott jak ognia unika słowa prequel, z informacji, jakie docierają do nas z sieci, jasno wynika, że "Prometeusz" będzie bardzo mocno związany z "Obcym". Jak bardzo, może przeczytać poniżej.

Uwaga! Tekst zdradza ważne szczegółu fabuły (oczywiście, jeśli jest prawdziwy).

Według "wiarygodnego źródła" MarketSaw Ridley Scott chce zrobić film w duchu "2001: Odyseja kosmiczna" w tym sensie, że chce na nowo zdefiniować to, czym jest blockbuster science-fiction. Możemy się zatem spodziewać rozmachu, ale i odwagi w podejmowanych tematach i rozwiązaniach fabularnych.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, na ekranie pojawią się xenomorphy. Jednak będą wyglądać zupełnie inaczej niż we wcześniejszych filmach. Ponoć mają też zachowywać się w sposób "perwersyjny".

Zaś w trzecim akcie mamy poznać losy Space'a Jockeya, na którego natknęli się bohaterowie pierwszego "Obcego".

za filmweb.pl

Czy tylko mi się wydaje, że Scott coraz bardziej się ośmiesza i tendencja trwa od czasów sprzed robin hooda.
Picard
Użytkownik
#63 - Wysłana: 20 Kwi 2011 09:53:20
mozg_kl2:
Według "wiarygodnego źródła" MarketSaw Ridley Scott chce zrobić film w duchu "2001: Odyseja kosmiczna" w tym sensie, że chce na nowo zdefiniować to, czym jest blockbuster science-fiction. Możemy się zatem spodziewać rozmachu, ale i odwagi w podejmowanych tematach i rozwiązaniach fabularnych.

Oby ci co tak piszą mieli racje! Chociaż reakcje po zeszło rocznym Robin Hoodzie tego reżysera są mocno mieszane...
Slovaak
Użytkownik
#64 - Wysłana: 20 Kwi 2011 11:06:54
mozg_kl2:
Czy tylko mi się wydaje, że Scott coraz bardziej się ośmiesza

A mnie się wydaje że nie którym SF już po prostu zbrzydło do granic.
mozg_kl2
Użytkownik
#65 - Wysłana: 20 Kwi 2011 11:43:55
Picard:
Chociaż reakcje po zeszło rocznym Robin Hoodzie tego reżysera są mocno mieszane...

O tym właśnie pisze. Z wielkiej chmury wychodzi mały deszcz, lub nawet słońce. Oby ta odwaga tematów nie skończyła się na gejowskim seksie o którym było głosno swego czasu.

Slovaak:
A mnie się wydaje że nie którym SF już po prostu zbrzydło do granic.

Tzn?
mozg_kl2
Użytkownik
#66 - Wysłana: 9 Maj 2011 18:07:00
W sieci pełno jest mniej lub bardziej niepotwierdzonych informacji na temat "Prometeusza" Ridleya Scotta. Ile jest w nich prawdy, czas pokaże. Na wszelki wypadek ostrzegamy, poniższe rewelacje traktujecie póki co z przymrużeniem oka.

Otóż osoba będąca na planie "Prometeusza" twierdzi, że Space Jockey, którego znamy z "Obcego", pojawia się w filmie. Ma on być twórcą xenomorphów, które wykorzystuje jako swoistego rodzaju broń biologiczną. Zrzuca je na planety, czeka, aż ludność zostanie wybita, a następnie przybywa i robi z planetami to, co chce. Osoba opowiadająca te rewelacje nie wiedziała, w jaki sposób xenomorphy uniezależniły się i zżarły Space Jockeya.

[imgs=http://1.fwcdn.pl/an/867323/21462.$.jpg][/im gs]

za filmweb.pl
mozg_kl2
Użytkownik
#67 - Wysłana: 3 Cze 2011 22:13:52
Fassbender: "Prometeusz" nie jest prequelem "Obcego"

Wszystko, co jest związane z najnowszym projektem Ridleya Scotta - "Prometeuszem" - trzymane jest w ścisłej tajemnicy. To, czego dowiadujemy się o filmie, to zaledwie skrawki informacji. Być może dlatego każda, choćby najmniejsza, wiadomość tak bardzo podsyca ciekawość fanów "Obcego". Mamy więc dla Was drobne newsy, dające szerokie pole do spekulacji.

Co bardzo ciekawe, projekt opisywany jest od samego początku jako prequel "Obcego", a Michael Fassbender grający w filmie androida powiedział w jednym z wywiadów coś zupełnie innego: "Sęk w tym, że to nie jest prequel. Oba filmy są całkowicie od siebie oderwane. W "Prometeuszu" są zaledwie drobne elementy, które łączą go z oryginałem".


Przeczytajcie jego dalszą wypowiedź, by zrozumieć, co miał na myśli: "<> to opowieść o greckim bogu, który ukradł innym bogom ogień i dał go ludziom, za co spotkała go surowa kara. Został przykuty do skały, a kruki wyżerały mu wątrobę. No i jak taka historia może się dziać w kosmosie?".

W sieci pojawiło się też nieoficjalne zdjęcie - podobno ze studia, w którym film będzie kręcony. Jedno ze źródeł informacji - trudno ocenić, na ile wiarygodne - podaje, że za zielonymi płachtami ukryte są pojazdy.

Oprócz Fassbendera w filmie zagrają Guy Pearce, Charlize Theron, Noomi Rapace, Idris Elba i inni. Premiera planowana jest na czerwiec 2012.

http://1.fwcdn.pl/an/1032473/23781.$.jpg

za filmweb.pl
MarcinK
Użytkownik
#68 - Wysłana: 4 Cze 2011 09:24:10
mozg_kl2:
Fassbender: "Prometeusz" nie jest prequelem "Obcego"

I dobrze. Od pewnego czasu filmy o Obcym są coraz gorsze, precyzując Obcy:Przebudzenia jeszcze trzymał klimat serii, AVP był średni a AVP2 nie widziałem, ale ponoć jest do kitu.

mozg_kl2:
W sieci pojawiło się też nieoficjalne zdjęcie - podobno ze studia, w którym film będzie kręcony. Jedno ze źródeł informacji - trudno ocenić, na ile wiarygodne - podaje, że za zielonymi płachtami ukryte są pojazdy.

Chyba jednak to podróbka, blisko zielonej płachty stoi coś co wygląda jak niebieski kultywator, ale po co komu kultywator na planie filmu S-F?
mozg_kl2
Użytkownik
#69 - Wysłana: 4 Cze 2011 10:54:00
MarcinK:
I dobrze. Od pewnego czasu filmy o Obcym są coraz gorsze

I własnie prequel autorstwa Scotta miał szanse na odwrócenie tej tendencji. Tak to powstaje nie wiadomo co.

MarcinK:
Chyba jednak to podróbka, blisko zielonej płachty stoi coś co wygląda jak niebieski kultywator, ale po co komu kultywator na planie filmu S-F?

Who know.
MarcinK
Użytkownik
#70 - Wysłana: 4 Cze 2011 11:11:37
mozg_kl2:
I własnie prequel autorstwa Scotta miał szanse na odwrócenie tej tendencji. Tak to powstaje nie wiadomo co.

Wątpię. Seria straciła by przez to zapewne aurę tajemnicy, skąd wzięli się obcy? jak? Dlaczego?

mozg_kl2:
MarcinK:
Chyba jednak to podróbka, blisko zielonej płachty stoi coś co wygląda jak niebieski kultywator, ale po co komu kultywator na planie filmu S-F?

Who know.

Trudno mi wyobrazić sobie kultywator jako statek gwiezdny.
mozg_kl2
Użytkownik
#71 - Wysłana: 4 Cze 2011 11:49:07
MarcinK:
Wątpię. Seria straciła by przez to zapewne aurę tajemnicy, skąd wzięli się obcy? jak? Dlaczego?

To juzTwoja prywatna ocena. Nie aura tajemniczosci była największym magnesem tej serii.

MarcinK:
Trudno mi wyobrazić sobie kultywator jako statek gwiezdny.

A lotniskowy samohcód jako wóz opancerzony piechoty już nie? Kwestia wyobrażni
MarcinK
Użytkownik
#72 - Wysłana: 4 Cze 2011 12:12:18
mozg_kl2:
Nie aura tajemniczosci była największym magnesem tej serii.

Tylko flaki na ekranie?
mozg_kl2
Użytkownik
#73 - Wysłana: 4 Cze 2011 13:07:15
MarcinK:
Tylko flaki na ekranie?

Wskaż mi palcem, gdzie tak napisałem?
mozg_kl2
Użytkownik
#74 - Wysłana: 10 Cze 2011 11:11:43 - Edytowany przez: mozg_kl2
Czy tak wygląda plan "Prometeusza"

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia, które mają ponoć pochodzić z planu "Prometeusza". Czy tak jest w istocie, oceńcie sami.

Szczegóły fabuły nie są na razie znane. Obraz początkowo miał być prequelem "Obcego", ostatecznie stał się niezależnym filmem osadzonym w tym samym uniwersum.

Całość reżyseruje Ridley Scott.

http://1.fwcdn.pl/an/867323/23986.$.jpg
http://1.fwcdn.pl/an/867323/23987.$.jpg

za filmweb.pl

Wkońcu sami nie wiedzą czym będzie ten film.
Darnok
Użytkownik
#75 - Wysłana: 10 Cze 2011 16:03:28
Zapowiada się niezły ruch w (mam nadzieję) dobrych filmach dla marek- Hobbit i "Obcy nie będący Obcy ale w świecie Obcy". No a co do obcego, to szykuje się jeszcze gierka, która też się zapowiada na dobrą.
mozg_kl2
Użytkownik
#76 - Wysłana: 10 Cze 2011 19:11:56
Darnok:
No a co do obcego, to szykuje się jeszcze gierka, która też się zapowiada na dobrą.

O jakim tytule mówisz? Colonial Marines? Ja żałuje, że anulowali RPG w uni aliena.
Doctor_Who
Użytkownik
#77 - Wysłana: 10 Cze 2011 19:17:09 - Edytowany przez: Doctor_Who
mozg_kl2

mozg_kl2:
Ja żałuje, że anulowali RPG w uni aliena

Oj, ja też. Zresztą pisałem o tym...
Jeżeli chcesz na ten temat podyskutować, to zapraszam
mozg_kl2
Użytkownik
#78 - Wysłana: 10 Cze 2011 20:12:57
Doctor_Who:
Jeżeli chcesz na ten temat podyskutować, to zapraszam

O obcym zawsze i wszędzie. W sumie RPG w uni aliena może być ciekawe. Tyle, żę znając życie, każdy chciałby być marinsem.
Seybr
Użytkownik
#79 - Wysłana: 10 Cze 2011 20:16:49
mozg_kl2:
O obcym zawsze i wszędzie. W sumie RPG w uni aliena może być ciekawe. Tyle, żę znając życie, każdy chciałby być marinsem.

Ja mogę być obcym, chętnie jakąś panią zjem z naszego forum. Jaki ładny mam pyszczek
Doctor_Who
Użytkownik
#80 - Wysłana: 10 Cze 2011 20:17:15
mozg_kl2

mozg_kl2:
Tyle, żę znając życie, każdy chciałby być marinsem.

No, ja na przykład chciałbym być takim świrem naukowcem jak doktor Church z mojego awatarka. Labyrynth, anyone?
mozg_kl2
Użytkownik
#81 - Wysłana: 10 Cze 2011 20:20:44
Seybr:
Ja mogę być obcym, chętnie jakąś panią zjem z naszego forum. Jaki ładny mam pyszczek

Uważaj bo dostaniesz niestrawności.

Doctor_Who:
No, ja na przykład chciałbym być takim świrem naukowcem jak doktor Church z mojego awatarka. Labyrynth, anyone?

Jak czytałem kiedyś podręcznik MG do Aliena, to cała magia tego systemu polega na tym, żę samego aliena jest nie wiele, gdyż spotkanie z obcym to 70% śmiertelności dla drużyny. Ja, chciałbym być oficerem wywiadu, odstawionym na boczny tor.
Eviva
Użytkownik
#82 - Wysłana: 10 Cze 2011 20:58:39
mozg_kl2:
Seybr:
Ja mogę być obcym, chętnie jakąś panią zjem z naszego forum. Jaki ładny mam pyszczek

Uważaj bo dostaniesz niestrawności.

Co za herezje wypisujesz! My tu wszystkie jesteśmy delikatesowe babeczki, nie jakieś pasztety!
mozg_kl2
Użytkownik
#83 - Wysłana: 10 Cze 2011 21:41:46
Eviva:
My tu wszystkie jesteśmy delikatesowe babeczki, nie jakieś pasztety!

Kiedy ja i babeczki z lukrem i pasztet zjadam z rozkoszą. Ot, chciałem tylko koledze zaproponować inne menu. Fanek jak na lekarstwo, po co je jeszcze zjadać.
Jurgen
Moderator
#84 - Wysłana: 11 Cze 2011 14:37:06
mozg_kl2:
Fanek jak na lekarstwo, po co je jeszcze zjadać.

Gdyby przenieść sytuację na forum na cały światek fanowski, to fanek mogłoby być więcej niż fanów.
mozg_kl2
Użytkownik
#85 - Wysłana: 11 Cze 2011 15:26:12
Jurgen:
Gdyby przenieść sytuację na forum na cały światek fanowski, to fanek mogłoby być więcej niż fanów.

W moim otoczeniu, luczba fanek i fanów jest w miare równa. Feminizacja fandomu, może wyjśc mu na dobre.

BTW wracajać do tematu. Jakby przenieść załoge Firefly do mrocznego uni aliena, oj sesyjka wyszłaby swietna.
Eviva
Użytkownik
#86 - Wysłana: 11 Cze 2011 18:55:47
mozg_kl2

Można by zrobić sesje "Załoga FireFly poluje na Aliena (i vice versa)". Z góry zaklepuję sobie rolę River.
mozg_kl2
Użytkownik
#87 - Wysłana: 11 Cze 2011 19:01:38
Eviva

Poprzednia moja sesja jakos nie bardzo przypadłą do gusty. Załoga Fireflty to był taki skró myślowy. Miałem na mysli, statek przemytniczy.
Eviva
Użytkownik
#88 - Wysłana: 11 Cze 2011 19:12:54
mozg_kl2

Dlaczego nie przypadła do gustu? Zaczęło się nieźle, le nad tym, by sesja jakoć szła, przede wszystkim musi pracować MG. To jego rola.
TSan
Użytkownik
#89 - Wysłana: 11 Cze 2011 19:54:43
Eviva:
przede wszystkim musi pracować MG.



Tak tematem OT.
The_D
Użytkownik
#90 - Wysłana: 11 Cze 2011 20:31:19
mozg_kl2:
Załoga Fireflty to był taki skró myślowy. Miałem na mysli, statek przemytniczy.

Mieliśmy coś podobnego w Obcym 4 (I mówcie co chcecie, ale ja lubię i tą część)
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  32  33  34  35  36  »» 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Obcy powróci!

 
Wygenerowane przez miniBB®


© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!