USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Bitwa pod Los Angeles - czyżby Volkanie
 
Autor Wiadomość
Seybr
Użytkownik
#1 - Wysłana: 26 Gru 2006 22:59:09 - Edytowany przez: Seybr
Ja w to nie wierze. Dla mnie bujda na kółkach, ale może Volkanie nas odwiedzali ;].


Jest to stare i jest jednym z niepodwazalnych dowodow

Zdjecia sa tak stare ze nie mzona doszukiwac sie fake'a badane w wielu isntytucjach, ale to nie ma znaczenia o tym trabilo sie w mediach swego czasu i wszedzie gdzie sie da, bylo tysioace swiatkow.[/b]

Bitwa nad Los Angeles

Wojsko strzela do UFO, 25 lutego 1942 roku

W środę, 25 lutego, 1942 roku, dokładnie o 2 nad ranem, goście z klubu Trocadero w Hollywood zostali mocno wystraszeni, kiedy to zgasły światła i rozwyły syreny alarmowe nad całym Los Angeles.

Szperacze (światła poszukiwawcze) przeczesywały niebo i w ruch poszły działa przeciwlotnicze, chroniące ważne fabryki produkujące samoloty i statki. W ciągu kolejnych kilku godzin wystrzelono ponad 1400 pocisków w kierunku niezidentyfikowanego, wolno poruszającego się obiektu na niebie nad Los Angeles, który wyglądał jak coś w rodzaju cygara, balona.

Ralph Blum, który w tym czasie był 9 letnim chłopcem, napisał wtedy "Japończycy bombardują Beverly Hills".

Ralph Blum - "Były syreny, światła poszukiwawcze, nawet działa przeciwlotnicze strzelały w niebo nad Los Angeles. Mój ojciec pracował w AEF podczas pierwszej wojny światowej, wiedział o jakie działa chodzi słysząc je. Rozkazał mojej matce aby wzięła moją siostrę i udała się do podziemnego pokoju projekcyjnego - w naszym domu mieliśmy sporo sprzętu i materiałów z hollywood - podczas gdy on i ja udaliśmy się na balkon na piętrze."


"Co za scena! Było już po trzeciej nad ranem. Światła poszukiwawcze przeszukiwały zachodnie niebo. Ich smugi skierowane były ku górze. Harmider był okropny"

W intruza strzelali strzelcy z 65 oddziału artylerii wybrzeża (przeciw-lotniczej), zastęp w Inglewood, oraz 205 zastęp przeciw-lotniczy stacjonujący w Santa Monica. Obiekt w kształcie cygara otrzymał kilkanaście trafień, ale kontynuował lot na wschód.

Dodatkowo, obserwatorzy naziemni mogli dostrzec do 25 srebrnych obiektów UFO. Peter Jenkins powiedział: "z łatwością mogłem dostrzec formację w kształcie litery V, składającą się z około 25 srebrnych samolotów, które poruszały się powoli nad moją głową, w kierunku Long Beach".


Szef policji w long Beach - J.H. McClelland powiedział: "Oglądałem coś, co opisywano jako druga fala samolotów nadlatujących z nad ratusza w Long Beach. Nie widziałem jednak samolotów, ale młodszy mężczyzna obok mnie powiedział, że widział. Doświadoczony obserwator z marynarki wojennej zaopatrzony w mocną lornetkę Carl Zeiss powiedział, że doliczył się 9 samolotów w stożku świateł poszukiwawczych. Powiedział, że miały srebrny kolor. Grupa (UFO) przeleciała z jednej baterii świateł poszukiwawczych do drugiej, pod ostrzałem dział przeciwlotniczych, w kierunku Santa Ana i Huntington Beach. Huk dział był tak potężny, że nie mogliśmy usłyszeć silników tych samolotów.

Reporter Bill Hendry, z Los Angeles Times napisał: "Byłem na tyle daleko, aby widzieć obiekt bez możliwości jego identyfikacji... Mógłbym założyć się o wszystkie pieniądze jakie mam, że było wiele bezpośrednich trafień w obiekt."


zrodelko: http://www.informantnews.com/modules.php?n...showp ]http://www.informantnews.com/modules.php?name=Con t ent&pa=showpage&pid=28]http://www.informantnews.co m/modules.php?n...showp age&pid=28
Slovaak
Użytkownik
#2 - Wysłana: 27 Gru 2006 02:28:55
Ja w to nie wierze. Dla mnie bujda na kółkach

W co dokładniej nie wierzysz?
Hazral
Użytkownik
#3 - Wysłana: 27 Gru 2006 09:18:14
Podczas drugiej wojny światowej było multum doniesień o UFO ( o wrednych NOL'ach ), co ciekawe ogromna większość pochodzi od wojsk aliantów. Czyżby nowa hitlerowska broń (projekt boska furia )? Tego się nigdy nie dowiemy, ale coś jest na rzeczy
fang
Anonimowy
#4 - Wysłana: 27 Gru 2006 09:27:10
Japończycy podobno wysyłali balony z bombami przez cały Pacyfik- większość nie doleciała ( kiedyś oglądałem taki program na Discovery)

Z drugiej strony Obcy chyba przestali nas odwiedzać bo gdzieś tak od 10 lat nic ciekawego
Hazral
Użytkownik
#5 - Wysłana: 27 Gru 2006 09:50:29
Z drugiej strony Obcy chyba przestali nas odwiedzać bo gdzieś tak od 10 lat nic ciekawego
Jeżeli byli to obcy, to z pewnością robili zakłady która strona wygra. A na lotach turystycznych można było sporo zarobić, teraz durni ziemianie siedzą w miarę cicho, i nie mordują się na wielką skale. Czyli nuda, stąd znacznie spadła liczba odwiedzin Wnioskuje że to nie Volkanie nas odwiedzali, raczej Klingonie
Seybr
Użytkownik
#6 - Wysłana: 27 Gru 2006 10:15:27
W co dokładniej nie wierzysz?


Że to było UFO.

Wnioskuje że to nie Volkanie nas odwiedzali, raczej Klingonie

Tylko że Klingonie chętnie powalczyli?
Hazral
Użytkownik
#7 - Wysłana: 27 Gru 2006 10:19:52
Tylko że Klingonie chętnie powalczyli?
Z tak niegodnym przeciwnikiem? I włączenie się do walki bez powodu było by niehonorowe
Slovaak
Użytkownik
#8 - Wysłana: 27 Gru 2006 11:49:15
Że to było UFO.

Ale to własnie było UFO.

Mogli to nie być kosmici ale UFO jak najbardziej.
Grzesiek
Anonimowy
#9 - Wysłana: 27 Gru 2006 11:55:50
Hehhe, jak widac niektorzy nie wiedza co znaczy skrot UFO...
Jo_anka
Użytkownik
#10 - Wysłana: 27 Gru 2006 13:08:57 - Edytowany przez: Jo_anka
"Niezidentyfikowany latajacy obiekt" czyli wszystko czego nie umiemy zidentyfikowac....
James T Kirk
Użytkownik
#11 - Wysłana: 27 Gru 2006 16:27:16
To bardziej w stylu Romulan niz Volkan.

A tak na serio-to nie wiem jak wy, ale ja uwazam ST za fikcje -co prawda najlepszą z mozliwych ale jednak fikcje. I prawde mowiac smieszy mnie gdy ktos w rzeczywistych zdarzeniach dopatruje sie fikcyjnych przyczyn. To niebyli Volkanie ani inna rasa z ST tylko napewno jakies ufoludki przypominajace bardziej Asdgardczykow z SG-1 niz spiczastouchych.
qwerty
Użytkownik
#12 - Wysłana: 1 Maj 2010 13:12:43
dla mnie to byli Andorianie lub Tholianie xD
wiem doktor Phlox(denovylanin) chciał nas odwiedzic
 
USS Phoenix forum / Science-Fiction / Bitwa pod Los Angeles - czyżby Volkanie

 
Wygenerowane przez miniBB®


© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!