USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Odrobina prywaty ;)
 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#1 - Wysłana: 5 Paź 2020 10:42:43 - Edytowany przez: Q__
Moi Drodzy!

Jak dało się zauważyć debiutowałem niedawno na łamach "Fahrenheita", najstarszego polskiego magazynu internetowego o SF, jako facet od newsów i publicysta.

Chciałbym w związku z tym robić trochę za głos Treka i polskich Trekerów w szeroko pojętym rodzimym fandomie. Znaczy: jeśli uważacie, że coś wymaga nagłośnienia, publicznej reklamy, pochwały czy krytyki, że jakiś temat warto poruszyć, jeśli macie jakiekolwiek uwagi do tekstów, które zamieszczam i będę zamieszczać, wreszcie - jeśli macie jakąś sprawę do redakcji "F." - zamieniam się w słuch .
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#2 - Wysłana: 7 Paź 2020 08:55:21
Dobra robota - Trekową nowinę trzeba głosić na wszelkie sposoby oraz używać wszystkich dostępnych narzędzi.

Jeżeli już szerszemu grono czytelników przybliżono Uniwersum Treka, to wypadałoby pokazać, że istnieją również fani Treka ( z krwi i kości), którzy zapałem nie odbiegają od fanów SW oraz swoich amerykańskich kolegów.
Q__
Moderator
#3 - Wysłana: 7 Paź 2020 15:33:50 - Edytowany przez: Q__
FederacyjneMSZ

FederacyjneMSZ:
Dobra robota

Dzięki.

FederacyjneMSZ:
wypadałoby pokazać, że istnieją również fani Treka ( z krwi i kości), którzy zapałem nie odbiegają od fanów SW oraz swoich amerykańskich kolegów.

M.in. dlatego założyłem niniejszy temat. "Fahrenheit" chętnie informuje o różnych imprezach i fanowskich inicjatywach (ostatnio np. o pewnym konkursie literackim). O imprezach i inicjatywach polskotrekowych też może informować.

ps. Skoro mowa o głoszeniu Trekowej nowiny :
https://www.fahrenheit.net.pl/gry/komputerowe/hous e-shattered-nowy-sezon-star-trek-online/
Q__
Moderator
#4 - Wysłana: 15 Paź 2020 01:22:01 - Edytowany przez: Q__
Q__
Moderator
#5 - Wysłana: 17 Paź 2020 23:55:06
Z przekonaniem, czy bez, płodzę DISCO-niusy dalej...
https://www.fahrenheit.net.pl/film/bedzie-czwarty- sezon-star-trek-discovery/
Q__
Moderator
#6 - Wysłana: 30 Paź 2020 01:47:58
Q__
Moderator
#7 - Wysłana: 12 Lis 2020 08:12:01
Q__
Moderator
#8 - Wysłana: 17 Lis 2020 00:01:52
Q__
Moderator
#9 - Wysłana: 19 Lis 2020 00:46:46
 
USS Phoenix forum / Star Trek w Polsce / Odrobina prywaty ;)

 
Wygenerowane przez miniBB®


© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!