USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Zabawne nazwy bohaterów
 Strona:  ««  1  2  3  4 
Autor Wiadomość
TSan
Użytkownik
#91 - Wysłana: 28 Gru 2010 10:22:16
The_D

Właśnie, szlachty nie lubicie? Ozdób się czepiają...
Q__
Moderator
#92 - Wysłana: 28 Gru 2010 10:32:36
TSan

No popatrz co za sztywniaki .
Elaan
Użytkownik
#93 - Wysłana: 28 Gru 2010 15:55:35 - Edytowany przez: Elaan
Eviva:
moje skojarzenie na tę piękną ksywkę

Cóż , bardzo mi przykro to czytać , bo ja nie mam takich skojarzeń i wywoływanie ich nie było moją intencją . Jedyne co mogę zrobić to wycofać tę ksywkę , lub uprzejmie prosić o używanie jej bez tego typu podtekstów - co niniejszym czynię .
Q__
Moderator
#94 - Wysłana: 28 Gru 2010 16:07:50
Elaan

Elaan:
Jedyne co mogę zrobić to wycofać tę ksywkę , lub uprzejmie prosić o używanie jej bez tego typu podtekstów - co niniejszym czynię

Sądze, że starczy to drugie. Za skojarzenia innych osób nie ponosimy winy/odpowiedzialności.
Eviva
Użytkownik
#95 - Wysłana: 28 Gru 2010 18:44:13
Q__

Przepraszam za wyrażans (który zresztą w staropolszczyźnie oznaczał po prostu frędzel). Uwielbiam Spocka i naprawdę nie przytoczyłam tego dowcipu, by go jakoś obrażać. Po prostu mi się kojarzy ta nazwa.
Za pokutę pocałuję Spocka w te śliczne uszka (ciekawe, jaką by miał minę)
TSan
Użytkownik
#96 - Wysłana: 28 Gru 2010 20:48:21
Eviva

Zupełnie zwyczajną. Powiedziałby tylko "To nielogiczne" lub "Ludzie wciąż mnei zadziwiają/fascynują".
Eviva
Użytkownik
#97 - Wysłana: 28 Gru 2010 21:19:36
TSan

Ważne, że by się nie wyrywał - to niech gada, co chce
Elaan
Użytkownik
#98 - Wysłana: 28 Gru 2010 21:57:52
Cieszę się , że duma naszego ulubionego Volkanina nie ucierpiała przeze mnie !

Co do pokuty , to trudno wyobrazić sobie odpowiedniejszą i milszą [bo nie chodzi chyba o uszy pana Z.Q. ?] .
Poza tym , nie sądzę , by obiekt zbytnio się sprzeciwiał , a gadać i tak by nie mógł , bo zaniemówiłby z wrażenia !
Q__
Moderator
#99 - Wysłana: 29 Lut 2020 23:40:12
Warto chyba odnotować, że Rios z PIC doczekał się ksywy Wolverine Solo.
https://www.youtube.com/watch?v=-8ZJEIul_6E
Q__
Moderator
#100 - Wysłana: 12 Sier 2020 10:41:08 - Edytowany przez: Q__
Doktor T'Ana z LD została natomiast - jak najbardziej zasłużenie - przezwana Purrlaski. (Ksywa ta brzmi zresztą lepiej niż mało kocie, tj. nie zawierające mrrucząco-miauczących dźwięków, imię CMO Cerritosa.)

To, że Burnham nazywana jest często przez swoich krytyków Mickey Spock, co zapoczątkował bodaj Doomcock, też wypada odnotować.
Q__
Moderator
#101 - Wysłana: 26 Lis 2020 16:45:38
Michaśka - przez to jak jest ostatnio pokazywana - doczekała się kolejnej złośliwej ksywy: Crychael.
 Strona:  ««  1  2  3  4 
USS Phoenix forum / Star Trek / Zabawne nazwy bohaterów

 
Wygenerowane przez miniBB®


© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!