USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Star Trek / Najgorszy film i epizod?
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  9  10  11  12  13  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#91 - Wysłana: 29 Sier 2006 00:10:30
Dönitz

nielubię wczesnego TNG

To przeciwnie niż ja.
Pah Wraith
Użytkownik
#92 - Wysłana: 29 Sier 2006 09:33:30
Z kinówek najmniej lubię First Contact.

Ciekawe, ciekawe...

Film jest nielogiczny i naciagany,

Pod jednym conajmniej względem - Borg, jakiego znamy nie dałby się pokonać. Enterprise w ciągu kilku godzin zapewne stałby się nową zabawką Kolektywu. I na nic tu determinacja załogi i nienawiść Picarda. Praktycznie rzecz biorąc zniszczenie statku wraz z zarazą było jedynym logicznym rozwiązaniem na które wpadli Twórcy. Ciekawe natomiast, że ogromny okręt da sie ewakuować w jakieś 7 minut :]
Jo_anka
Użytkownik
#93 - Wysłana: 29 Sier 2006 10:44:35 - Edytowany przez: Jo_anka
W kazdej serii mozna znalesc odcinek mogacy 'aspirowac' do miana najslabszego...
W Entku takim odcinkiem jest "Precious Cargo" z 2 sezonu, nawet gra Connora Trinneer'a go nie ratuje - gra baby grajacej ksiezniczke jest taka denna, pozatym fabula jest kiepska farsa.

W Voy'u odcinki z 6 sezonu: Fair Haven i Spirit Folk.

W DS9 "Move Along Home" z 1 sezonu.

W TNG wszystkie odcinki holodekowe.

W TOS Spock's Brain i Turnabout Intruder.

Z filmow nie lubie STII i STV.
Q__
Moderator
#94 - Wysłana: 29 Sier 2006 11:01:06
Jo_anka

W TNG wszystkie odcinki holodekowe.

Czy aby wszystkie? Ten z holograficznym Moriartym, IMHO był jednym z najlepszych...
Alex
Użytkownik
#95 - Wysłana: 29 Sier 2006 12:15:46
najbardziej irytujące są odcinki z młodym Crusherem i Kes.
Pierwszy jest przemadrzaly, druga swoja slodycza moze zabic...
theczarek
Użytkownik
#96 - Wysłana: 29 Sier 2006 16:36:26
Alex
Pierwszy jest przemadrzaly, druga swoja slodycza moze zabic...

Brzmi prawie tak tytuł do Bonda (tak apropo innego tematu): Sabójcza słodycz - prawie jak zabujczy widok...

I Soundtrack w wykonaniu Duran Duran

"Meeting you with sweet to a kill..."
Alex
Użytkownik
#97 - Wysłana: 29 Sier 2006 17:19:21
"Meeting you with sweet to a kill..."


Popieram, popieram...
Pomysl na nowy film o Bondzie- superslodka istota pozaziemska atakuje ziemskie uprawy pomidorow... <lol>
Q__
Moderator
#98 - Wysłana: 29 Sier 2006 18:42:24
Alex

najbardziej irytujące są odcinki z młodym Crusherem i Kes.
Pierwszy jest przemadrzaly, druga swoja slodycza moze zabic...


O dziwo Wesleya lubiłem, ale Kes nie trawię z w/w powodów...
Alex
Użytkownik
#99 - Wysłana: 29 Sier 2006 19:29:27
Kes w Elogium.... po prostu beznadzieja....

No coments
Dj peyo
Anonimowy
#100 - Wysłana: 20 Wrz 2006 13:36:02
a jak dla mnie to najgorszy byl nemesis. jakos taki nudny na poczatku byl. akcja rozkrecila sie wlasciwie dopiero pod koniec filmu.
Q__
Moderator
#101 - Wysłana: 20 Wrz 2006 17:03:24
Alex

Kes w Elogium.... po prostu beznadzieja....

IMHO Kes ogólnie była jedną wielką beznadzieją.

Dj peyo

a jak dla mnie to najgorszy byl nemesis.

NEM to też beznadzieja.
Lich
Użytkownik
#102 - Wysłana: 5 Paź 2006 14:54:38
Homeward, zaraz za nim Sub Rosa (Homeward zwycięża tylko dzięki niesamowitej głupocie), wszystkie odcinki w Holodeku (ca za głupie urządzenie, połączenie kokainy i skoków na Bungee bez liny). Specjalne wyróżnienie za 2 pierwsze sezony TNG.
ziemniak
Anonimowy
#103 - Wysłana: 8 Paź 2006 20:32:07
Najbardziej rozczarował mnie ostatni odcinek VOYa.


A co było w ostatnim odcinku VOYAGERA(Powrót na Ziemie?zni-
szczenie Voyagera?)


Niech ktoś mi powie.BŁAAAAAAGAM!!!
Lich
Użytkownik
#104 - Wysłana: 9 Paź 2006 12:55:22
Kliknij na przycisk "Seriale i Filmy" tam znajdziesz odpowiedź
ziemniak
Anonimowy
#105 - Wysłana: 10 Paź 2006 08:26:40
Szukałem w ,,Serialach i film..."ale nie znalazłem wiadomości o ostatnim odcinku Voyagera, albo jestem głupi albo ślepy.


niech ktoś powie co było w ostatnim odcinku (można w skrucie),tylko ktoś powie .Chyba oślepłem, że nie znalazłem.
The_D
Użytkownik
#106 - Wysłana: 10 Paź 2006 10:42:09
Ponieważ zawsze uważałem, że lepiej dać wędkę niż rybę przygotowałem mały przewodnik:

http://www.d.ys.pl/rozne/endgametutor/
Lich
Użytkownik
#107 - Wysłana: 12 Paź 2006 15:41:45
Po co klikać, ja Ci opiszę:
Po 7 latach wypełnionych odkrywaniem obcego kwadrantu Voyager był wypełniony straszliwymi nowymi broniami i morderczymi wynalazkami. Zdobywszy poparcie załogi i Borgów Kaśka ogłosiła się Imperatorem Kwadrantu Alfa (do którego wróciła z pomocą Borg). SF prubowała ją powstrzymać, lecz nic nie mogło się równać z potęgą torped transkuchennych (straszliwego wynalazku Telaxian) - SF została rozbita, a Enterprise unieruchomiony i wzięty po krawym abordażu. Kaśka skazała Pikarda na śmierć przez powieszenie na wieży Eiffla (jego ciało targane wiatrem na sznurku u samego szczytu wieży to ostatnia scena przed napisami końcowymi), zdobyła ziemię, koronowała się i poślubiła Nelixa. Chakotay który nie poparł zamachu został wraz z grupą wiernych mu oficerów otruty morderczym puddingiem i zmarł w męczarniach. Imperator Janeway podbiła potem całą galaktykę i wszędzie zlikwidowała replikatory. The END
Domko
Użytkownik
#108 - Wysłana: 12 Paź 2006 15:48:51
Chyba nie widziałem tego odcinka.
Delta
Użytkownik
#109 - Wysłana: 12 Paź 2006 17:47:50
Chyba nie widziałem tego odcinka.

Bo to jest "ST Voyager Endgame III: In Mirror, Darkly", którego emisję wstrzymano ze względu na drastyczność scen i kompletne olanie kanonu.
Dj peyo
Użytkownik
#110 - Wysłana: 20 Paź 2006 19:59:30
Bo to jest "ST Voyager Endgame III: In Mirror, Darkly", którego emisję wstrzymano ze względu na drastyczność scen i kompletne olanie kanonu.

jeszcze gorzej niz w nem???
Ziemnior
Anonimowy
#111 - Wysłana: 9 Mar 2007 16:52:32
A można go oglądać gdzięś np. na YOU_TUBE czy jakoś tak
Ziemnior
Anonimowy
#112 - Wysłana: 9 Mar 2007 16:55:08
Sorry nie gdzięś tylko Gdzieś.
Q__
Moderator
#113 - Wysłana: 9 Mar 2007 18:10:44 - Edytowany przez: Q__
Ziemnior

Masz stronę YouTube i szukaj sobie, ale nie zdziw się jak nie znajdziesz :
http://www.youtube.com/results?search_query=Star+T rek+Voyager+Endgame&search=Search
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#114 - Wysłana: 9 Mar 2007 18:40:31 - Edytowany przez: 4_z_Szesciopaka
nawet gra Connora Trinneer'a go nie ratuje

tu się zdziwiłem. Nawet więcej kopara mi opadła na podłoże jedyna (IMVVHO) dobra gra Trinneera to te 30-40 sekund przed usmażeniem Tripa . Chociaż z drugiej strony żywię organiczną, głęboką, gorącą (i niezbyt logicznie uzasadnioną) nienawiść do ludzi mówiących z południowym akcentem. Z jednym wyjatkiem

A co do najgorzego filmu to wydaje mi się, że Rebelia. Wg mnie wyszedłby z tego niezgorszy odcinek.
Q__
Moderator
#115 - Wysłana: 9 Mar 2007 18:58:26
4_z_Szesciopaka

żywię organiczną, głęboką, gorącą (i niezbyt logicznie uzasadnioną) nienawiść do ludzi mówiących z południowym akcentem. Z jednym wyjatkiem

Z jakim?

A co do najgorzego filmu to wydaje mi się, że Rebelia. Wg mnie wyszedłby z tego niezgorszy odcinek.

Trochę to paradoksalne... Zły film a dobry materiał na odcinek? IMHO trekowe filmy są właśnie takimi "przydługimi odcinkami" i tylko TMP (też mieszcząc sie w "odcinkowej" konwencji) sięgnał poziomu arcydzieła.
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#116 - Wysłana: 9 Mar 2007 19:14:10
Q__
Z jakim?

lepignat "Bones" rzecz jasna


Trochę to paradoksalne... Zły film a dobry materiał na odcinek? IMHO trekowe filmy są właśnie takimi "przydługimi odcinkami" i tylko TMP (też mieszcząc sie w "odcinkowej" konwencji) sięgnał poziomu arcydzieła.


Może i racja, ale przy ogladaniu innych filmów pełnometrażowych (grubo nie wszystkie jeszcze żem obejrzał) jedne lepsze inne gorsze, ale w żadnym nie odniosłem wrażenia, że fabuła "trzeszczy" rozdzierana jak stare prześcieradło, a takie "trzaski" towarzyszyły mi przy oglądaniu rebelii. Jakby to upchneli w 40 minut byłoby do strawienia.

(jeśli się nie mylę mam na mysli scimitar czy sejmitar młody klon łysego itp)
Q__
Moderator
#117 - Wysłana: 9 Mar 2007 19:23:51
4_z_Szesciopaka

lepignat "Bones" rzecz jasna

Oczywiście.

mam na mysli scimitar czy sejmitar młody klon łysego itp

To nie "Rebelia", to słynny arcy-gniot "Nemesis"... "Rebelia" była o tej "przeprowadzce"...
http://memory-alpha.org/en/wiki/Star_Trek_Nemesis
http://memory-alpha.org/en/wiki/Star_Trek:_Insurre ction
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#118 - Wysłana: 9 Mar 2007 20:46:00
mua się pomylić sorki

myli mi się dyabelstwo znaczy się mi scimitar i klon pomylił z tą machiną produkującą (destylującą?) "eliksir młodosci" z planety i z tymi kolesiami z wnerwiającymi nochami (którzy wyglądali jakby wzieli jakieś stare, żużyte bandaże umoczyli w rzadkim g.. i owineli sobie wokól pyszków na wysokości nosów)

mój błąd
osiol
Użytkownik
#119 - Wysłana: 9 Mar 2007 21:58:27
nie wiem co macie do NEM , dla młodego pokolenia do którego ja należę , które w Treku stawia na równi badania kosmosu i bitwy NEM jest zajefajne...
spider
Anonimowy
#120 - Wysłana: 9 Mar 2007 22:03:09
nie wiem co macie do NEM , dla młodego pokolenia do którego ja należę , które w Treku stawia na równi badania kosmosu i bitwy NEM jest zajefajne...

Oni nie lubia w nim buraków : np. samoteleportujący sie(wg. nich niemozliwe, ale Ziemia też na początku była płaska) mini teleporterek Daty,
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  9  10  11  12  13  »» 
USS Phoenix forum / Star Trek / Najgorszy film i epizod?

 
Wygenerowane przez miniBB®


© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!